Lista ocen Audi A3 8P Hatchback 3d (73) - Całokształt

Na liście zabraknie 61 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Jacek
Hatchback 3d 2.0 FSI 150KM 110kW
Auto w ciagu roku zrobiło 45 tys km. Po zakupie zmiana termostatu, po 10 tys zmiana półosi przy 200k k. Auto pali na dotyk. Wygodne ,pierwszy samochód z automatem i manualnej skrzyni już nie chce. Aktualnie planuje kupić nowsza wersje po facelift w 5 drzwiach dla zony. Silnik pali swoje nie jest może najekonomiczniejszych ale frajda z jazdy i bezawaryjność wynagradza koszta paliwa. Następne auto 1.8 tfsi
~Marcin S.
Hatchback 3d 2.0 TDI PD 140KM 103kW
Ogólnie polecam. Jeśli tylko nie ma problemów z silnikiem, A3 spisuje się rewelacyjnie i daje sporą radość z jazdy. Ktoś kto lubi prowadzić samochód, a nie tylko przemieszczać się z punktu A do B, doceni walory tego auta. Warto dodać, że wizualnie pięknie się prezentuje (szczególnie czarny). Dla zainteresowanych zakupem lub właścicieli polecam stronę: a3-club.net
~Adrian
Hatchback 3d 1.6 102KM 75kW
Silnik piję olej. Przy spokojnej jeździe 1l na 1500km, przy ostrzejszej potrafi wciągnąć litr na 800km. Bez bańki z olejem na dłuższe trasy nie da rady jechać. Blacharsko średnio. Przy 280 tyś zaczeła się sypać, sprzęgło,klima,pompa paliwa,zawieszenie praktycznie całe wymienione. Ogólnie nie polecam, do tego brak mocy a spalanie takie sobie.
~Tomek
Hatchback 3d 1.6 102KM 75kW
Jeździłem różnymi samochodami, od fiata punto 1 do skody octawi rs czy volvo v40. Audi A3 umiejscawiam bardzo wysoko. Bardzo dobrze trzyma się na drodze, bardzo dobry silnik itd. itp.. Oczywiście brakuje kucy pod maską ale nawet na autostradzie nie było tragedii i lekko się jechało z czterema osobami + bagaż 140-160km/h. Max jechałem 200 km/h
~Sara
Hatchback 3d 2.0 TDI CR 170KM 125kW
Auto bardzo fajne, serio jestem z niego mega zadowolona! Idealne dla takiej kobitki jak ja - jest wygodne, tanie w utrzymaniu i ma dużo miejsca z tyłu przez co można się zabawić ze swoją drugą połówką na tylnich siedzeniach ;) Sama nagrałam z moim byłym dużo materiałów, z resztą można to sprawdzić na moim insta @zajmesietoba
~Elbombero
Hatchback 3d 2.0 TDI PD 140KM 103kW
Jak jest kasa żeby kupić i mieć na ewentualne wymiany sprzętu to przy odpowiedniej eksploatacji rewelacyjne autko!! Jednak jak środków brak to odjąć ocenę... Jest czym pocisnąć przy naprawdę niewielkim spalaniu... PO naprawach naprawdę ulga dla kieszeni - można jeździć 2 tygodnie po 70 km dziennie na 55-litrowym baku;]
~lamariusz
Hatchback 3d 2.0 TDI CR 170KM 125kW
Auto małe ale zwinne i szybkie. Awarii i usterek brak, części eksploatacyjne dosyć tanie i dostępne. Automat rewelacja. Czujniki parkowania przód i tył z wizualizacją bardzo pomocne. Silnik CR oleju w ogóle nie bierze ani grama. Jedyny mankament to silnik w zimę długo dochodzi to właściwej temperatury.
~Mateusz
Hatchback 3d 2.0 FSI 150KM 110kW
Auto jest całkiem atrakcyjną ofertą na rynku aut używanych. Przemawia za nim wzorowa ( tak samo jak w 8L oprócz dolnych rantów drzwi) zabezpieczenie antykorozyjne oraz atrakcyjny wygląd. Wzorowo się prowadzi,pięknie brzmi i dobrze przyspiesza, nie powodując dziury budżetowej w portfelu. Czego chcieć więcej ?
~Agnes
Hatchback 3d 2.0 TDI PD 140KM 103kW
Autko bardzo ladne a tymbardziej w kolorze czarnym, agresywne ;-) to moje pierwsze autko, jestem kobieta i niepowiedziane ze jako pierwsze auto trzeba kupic jakis zlom, poprostu je kocham ;-), wnetrze sliczne niepotrzeba skor bo tapicerka wyglada idealnie, elekancko,srodek bardzo ladnie wykonczony i masywny,
~ADUSH
Hatchback 3d 1.9 TDI 105KM 77kW
Mimo, że wcześniej nie brałem pod uwagę Audi A3, a myślałem raczej o Skodzie Octavii, Toyocie Avensis, Seacie Toledo to jest wielce zadowolony z wyboru Audi A3. Mam wersję z jasną tapicerką, która prezentuje się na prawdę dobrze, a w połączeniu z czarnym kolorem auta samochód robi wrażenie.
Audi A3 8P Hatchback 3d