Lista ocen Audi A3 8P Hatchback 3d (73) - Całokształt

Na liście zabraknie 61 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Pablo
Hatchback 3d 3.2 VR6 250KM 184kW
Samochód jest solidny, bezpieczny, szybki i niepozorny to też duży plus dla mnie , jedyna wada to spalanie, poza tym nie znalazłem wad. Uwielbiam nim jeździć. Po zakupie i zainwestowaniu we wszystkie wymagane naprawy nie sądzę żebym go kiedykolwiek chciał sprzedać.
~Czemat
Hatchback 3d 2.0 TDI PD 140KM 103kW
Z samochodu jestem zadowolony, doskonały na dobre trasy, gorzej podczas jazdy po "dziurach". Jest dość ekonomiczny, wspaniale przyśpiesza. Wyposażenie pełne poprawiające w drodze samopoczucie. Wykonanie i detale na piątkę. Widoczna troska producenta o szczegóły.
~Marek
Hatchback 3d 2.0 TDI PD 140KM 103kW
Samochód dla osób które doceniają to czym jeżdżą. Oferuje bardzo dużo przyjemności z jazdy. Bardzo dobre materiały i wykonanie. Silnik elastyczny ale głośny. Polecam każdemu kto chce się choć trochę wyróżnić z tłumu i spędzić miło czas za kierownicą.
~Mozolski
Hatchback 3d 1.6 102KM 75kW
Mimo małej mocy bardzo duża radość z jazdy. Po jeździe autem narzeczonej (Mazda 3, 2k16r) z przyjemnością wracam do mojego 15-latka;) Wygodne fotele, super pozycja za kierownicą i różne inne detale, które wpływają na całokształt.
~Kuba
Hatchback 3d 2.0 TDI PD 140KM 103kW
Auto bardzo ekonomiczne, silnik ma wady fabryczne ale jeżeli kupimy zadbany i doinwestowany egzemplarz to nie powinno być większych problemów. Bardzo dobre osiągi... byłem zaskoczony tym jak to auto dynamicznie przyspiesza.
~full819
Hatchback 3d 2.0 TDI PD 140KM 103kW
Takie audi z tym silnikiem polecam w 100%. Jeździłem mercedesem z silnikiem ponad 200 konnym, ale ten silnik w tym samochodzie też daje radę. Z zewnątrz, bardzo ładny, zadziorny, a w srodku natomiast wszystko jest na swoim miejscu.
~ja.s
Hatchback 3d 2.0 TDI PD 140KM 103kW
Naprawdę wspaniałe auto , bardzo dynamiczne i oszczędne . Polecam wszystkim , najlepiej kupic nowe w krajowym salonie lub od 1-szego właściciela ( unikac zjechanych trupów po przejściach z prywatnego importu od handlarzy )
~belfer
Hatchback 3d 1.4 TFSI 125KM 92kW
Super auto klasy kompakt premium, doskonale wykonczenie, kokpit z dobrych materialow, bagaznik wystarczajacy, silnik extra, na ulicy zauwazylem ze wiekszosc oglada sie za tym autem, dodatkowo nutka sportowego wygladu
~Natalia
Hatchback 3d 1.9 TDI 105KM 77kW
Jak na 13 letnie auto, które przejechało 270 tys wygląda naprawdę dobrze, wnętrze i komfort jazdy jest rewelacyjny. Poza tym posiada niezawodny silnik 1.9 tdi, w którym mało co może się zepsuć.
~Marcin
Hatchback 3d 2.0 TDI PD 140KM 103kW
Samochód całkiem ciekawy, świetnie się prowadzi jest dynamiczny i oszczędny. Poziom wyposażenie i komfort na przyzwoitym poziomie niestety ciągłe usterki mojego egzemplarza psują ten dobry wizerunek :/
Audi A3 8P Hatchback 3d