Oceny Audi A4 B5 Avant 1.9 TDI 116KM 85kW 2000-2001

Najnowsze oceny Audi A4 B5 Avant 1.9 TDI 116KM 85kW 2000-2001

3,5
~Michał
Avant 1.9 TDI 116KM 85kW
Swoją przygodę z czterema kółkami jako marką zacząłem od 80 b3 1.8 benz. super autko nigdy mnie nie zawiodło , mało paliło szybko się nagrzewał nie narzekałem potem czas na b5 rok. 96 1.9 silnik afn nie do zajechania stara pompa palił wszystko i wszędzie i zawsze nawet na ponad -20C bez problemu spalanie 6 litrow na programie 140 koni 350Nm fajna zabawka choc czesto jakies pierdoly zawsze do wymiany. Model poliftowy 2001 rok ładny białe zegary...
~Vakial
Avant 1.9 TDI 116KM 85kW
Podsumowując auto całkiem przeciętne - na plusy można mu zaliczyć ponadczasową sylwetkę do dzisiaj mi się podoba mimo że ma już 12 lat, dobre właściwości jezdne, bardzo dobra skrzynia biegów, solidny silnik - jak się umie jeździć dieslem z turbo to praktycznie bezawaryjny. Jedyny problem to zapiekające się kierownice turbiny ale wynikało to z mojego ekonomicznego stylu jazdy - trzeba go było od czasu do czasu przegonić, napawa tez nie była...
~Rafaelel11
Avant 1.9 TDI 116KM 85kW
Audi A4 b5 było moim pierwszym samochodem i miało już sporo za sobą. Ogólnie autem dobrze się podróżowało( zrobiłem nim około 25tyś. km). Zawiodło mnie tylko raz, mianowicie musiałem wymienić pomp wtryski. Jeżeli znajdzie się zadbany egzemplarz to można polubić te auto.
2,7
~Tomasz
Avant 1.9 TDI 116KM 85kW
Samochód na pewno nie warty pieniędzy, które na niego się wydaje. Trochę lepszy średniak. Zdecydowanie w Polsce zrobił furorę ze względu na tzw. prestiż marki (chociaż nie wiem co jest prestiżowego w marce którą porusza się 90% cwaniaczków, dilerów i domorosłych 'biznesmenów').
3,5
~maronmd
Avant 1.9 TDI 116KM 85kW
Warto kupić to autko jak jest w dobrym stanie. Osobiście nie żałuję żadnej złotówki której w autko włożyłem. Długo go jeszcze nie użytkowałem, ale na pewno jeszcze będę dodawał moje spostrzeżenia i opinie na temat tego samochodu.
~LouisRenegade
Avant 1.9 TDI 116KM 85kW
Auto mocne, niepodatne mocno na rdzę, silnik z turbiną daje radość z jazdy, wewnątrz wszystkie przyciski i przełączniki zostały zamontowane tak, by kierowca nie musiał odrywać wzroku z drogi w czasie jazdy.
Dziennik kosztów dla Audi A4 B5 Avant 1.9 TDI 116KM 85kW
~pole_Q
Avant 1.9 TDI 116KM 85kW
dla mnie swietnie zegrana linia nadwozia (ja mam wersje bez relingow...taka tez chcialem) wnetrze dokladnie spasowane i dobra jakoscia materialow wykonczone. No fakt trzeba zaplacic dobre pieniadze za dobre i pewne auto:)
~miksell
Avant 1.9 TDI 116KM 85kW
Ogólnie autko o zacięciu sportowym i nie jet to nudne kombi. Samochód zarówno dla młodego jak i starszego człowieka. Spora część bagażowa. Polecam szukać wersji z fabrycznym radiem wbudowanym w deskę rozdzielczą.
~tom
Avant 1.9 TDI 116KM 85kW
ładnie wykończone wnętrze, auto trwałe, blacha ocynk. Tylko zachwalany silnik TDI jest poprostu kiepski. Bardzo drogi w naprawie, osiagi dobre, ale kultura pracy niska. Zbyt mocno przenoszą się drgania na nadwozie, szczególnie podczas jazdy. "Czuć że to klekot"
~Prince Polo
Avant 1.9 TDI 116KM 85kW
Zrobiłem tym autem prawie 150.000 km. ŻADNEJ awarii przez ten czas!
Audi A4 B5 Avant