Lista ocen Audi A4 B5 Avant 1.9 TDI 116KM 85kW 2000-2001 (17) - Ergonomia

Na liście zabraknie 27 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~blu99
Avant 1.9 TDI 116KM 85kW
Po Niemiecku, wszystko pod ręką. Do klimatronika trzeba się przyzwyczaić nieco, ale i tak jest intuicyjny. Jedyne moje zastrzeżenie - fotele przednie - są standardowe nie półkubełki. Jako kierowca odczuwam dyskomfort z powodu braku regulacji odcinka lędźwiowego, na dłuższych trasach jest to męczące. Trzymanie boczne i podparcie nóg ok.
~miksell
Avant 1.9 TDI 116KM 85kW
Dobra. Na początku ciężko znaleźć optymalną pozycję za kierownicą. Wydaje się, że kierownica i pedały cą za blisko a wieczne odsuwanie fotela zapewnia wiele godzin poszukiwania idealnej pozycji ;-)
~Prince Polo
Avant 1.9 TDI 116KM 85kW
Wszystko jest dokładnie tam gdzie powinno być, poza włącznikiem świateł, którego nie znajdzie nikt kto nie miał wcześniej starego audi (jest w "kijku" przed kierunkowskazami)
~Barnney
Avant 1.9 TDI 116KM 85kW
Z zasadzie chyba nie mam nic do zarzucenia. Wystarczająco miejsca, schowków. Jak na tą klasę auta doskonale. Po rozłożeniu kanap można się spokojnie wyspać w dwie osoby (ok 180cm)
~dzidek877
Avant 1.9 TDI 116KM 85kW
Auto jest...małe i ciasne w środku (kierowca) ale to kwestia przyzwyczajenia. podłokietnik skutecznie uniemożliwia zmianę biegów!:/
~Jack
Avant 1.9 TDI 116KM 85kW
trochę ciasnawo dla pasażerów tylnego pokładu ogólnie bagażnik wielki jak na kombi przystało
~Wiesio Ż.
Avant 1.9 TDI 116KM 85kW
Fotele bardziej twarde niż w Astrze, czy 0medze, ale nie męczą przy długiej jeździe i kierowca się nie poci.
~maronmd
Avant 1.9 TDI 116KM 85kW
Cóż możecie się tylko domyśleć, ja napewno nie narzekam, spełnia moje oczekiwania ;)
~AUDI 2 LATA
Avant 1.9 TDI 116KM 85kW
Jak na swoje wymiary to nic dodać nic ująć możne umeblowac dom tym autem :)
~pole_Q
Avant 1.9 TDI 116KM 85kW
wszystko na swoim miejscu w zasiegu oczu rak nog glow i wszystkich partii ciala:))
Audi A4 B5 Avant