Lista ocen Audi A4 B5 Avant 2.5 TDI 150KM 110kW 1997-2001 (19) - Całokształt

Na liście zabraknie 20 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Adammm
Avant 2.5 TDI 150KM 110kW
Ogolnie jestem nie zadowolony z auta. Po prostu nie widze nigdzie tej jakosci o ktorej wszyscy tyle mowi przy audi. Nie jest to najgorsze auto ale powiedzial bym, ze calkiem przecietne. Osobiscie wolal bym kupic passata lub skode octavie i to z silnikiem 1.9. Ewentualnie mondeo. Wszystkie te auta sa duzo tansze i jesli chodzi o jakosc jest na podobnym poziomie. Na pewno nie na gorszym. Miałem okazje tez jezdzic A6 z tego roku, i z tym samym...
~rycerz78
Avant 2.5 TDI 150KM 110kW
Gdyby nie poważne wady konstrukcyjne w osprzęcie silnika jak i w samym silniku to byłoby super. Prowadzenie, wykonanie oraz wyposażenie na najwyższym poziomie. Dodam, że nie tankowałem tylko na Orlenie, BP i Shellu. Największe wady - pompa wtryskowa, wałki rozrządu (dobrze, że mi się nie przetarły), ciągle kapiący olej z silnika oraz drogie rozwiązanie w zawieszeniu przednim.
~apo@astercity.net
Avant 2.5 TDI 150KM 110kW
jakość wykończenia auta jest znakomita pod każdym względem. Wnętrze i jakość materiałów doskonałe. Obsługa przycisków intuicyjna. Silnik niezawodny i świetnie wyciszony. Kultura pracy daje poczucie pewności dotarcia do celu podróży. Co prawda teraz kupiłem Subaru i zapewne będę sprzedawał moje Audi ale na pewno z żalem.
~MARTINUSS@WANADOO.ES
Avant 2.5 TDI 150KM 110kW
AUTO OGOLNIE OK .CZESCI DROGIE NP WYMIANA ROZRZONDU 800 EUROS CO JAKIES 100 TYS KM.SKRZYNIA TIPTRONIK NIEBO W GEMBIE BARDZO JESTEM ZADOWOLONY.BARDZO BYM PROSIL KOLEGOW POSIADACZY TAKIEGO LUB PODOBNEGO MODELU O OPINIE IKOMENTARZE NA TEN TEMAT. DZIEKUJE.
~Maniek
Avant 2.5 TDI 150KM 110kW
Hmmmmm dobrze o tym zestawieniu silnika 2.5tdi i skrzyni Tip-Tronic nie powiem bo to jest największa porażka, nie polecam nikomu, dobrze ze sie tego badziewia pozbyłem ale straciłem na tym aucie około 4500zł w siągu roku.
~Przemek
Avant 2.5 TDI 150KM 110kW
Za cenę 30-32 tyś zł za ocznik 1999-2000 i wyposażeniem jaki te auta oferują i jakością wykończenia jakie żadne inne auto za tą cene niemoze sie pochwalić to jest niezle.Niema sie do czego przyczepić.Auto takie jak powinno być.
~otis8@o2.pl
Avant 2.5 TDI 150KM 110kW
ogólnie spodziewałem sie lepszej jakosci drobizgów no i te zawieszenie ..ale silnik elastycznosc spalanie prestiż na 6!!! najnowsza generacja i jej design...bajka...zmienie na lepszy model;)
~Maciek
Avant 2.5 TDI 150KM 110kW
Ogólnie patrząc na ten model to jest on godny polecenia osobom,które jeżdżą dużo w trasę i lubią jak im \"wszystko gra\"!Na pewno nie kupię już VW,bo to już nie ta klasa auta.
~Heniex
Avant 2.5 TDI 150KM 110kW
Samochód jest świetny wygodny ,przyjemny w długą trasę ,ale ten silnik niszczy całe wrażenie tak często to nawet polonez się nie psuje!!!!!
Dziennik kosztów dla Audi A4 B5 Avant 2.5 TDI 150KM 110kW
~jarekp_1986
Avant 2.5 TDI 150KM 110kW
Auto dobrze wygładające,dobrze jeżdzące, dobrze wykonane ,ciągle jeszcze uchodzące u nas za luksusowe ale niestety mało niezawodne i drogie w utrzymaniu.
Audi A4 B5 Avant