Lista ocen Audi A4 B6 (210) - Stosunek jakość/cena

Na liście zabraknie 400 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~korczan13
Avant 1.9 TDI PD 131KM 96kW
Jak by nie to scierajace sie wnetrze :( Porażka Audi i jak bym mial jeszcze raz kupowac to auto to bym go nie kupil ! WW, BMW w podobnej cenie i mysle ze lepiej srodek zrobili jak audi.
~przemo1024
Avant 1.9 TDI PD 131KM 96kW
Drogi w zakupie na rynku wtórnym. Dość drogi w utrzymaniu przy ponadprzeciętnej dbałości. Wart każdej złotówki, ponieważ ciężko współcześnie znaleźć równie wdzięczną jednostkę diesela oraz świetną jakość.
~Gienek
Avant 1.9 TDI PD 131KM 96kW
Jakosc do ceny? Za jakosc trzeba placic. To auto z segmentu premium wiec i zaplacic trzeba wiecej ale warto. Jak dla mnie i tak niewiele trzeba zaplacic za to co dostaje sie od tego samochodu.
~Mat
Cabrio 2.5 V6 TDI 163KM 120kW
Samochód, nawet jako używka trzyma się ceny. Są modele po 15 tys euro i za zadbanego, uważam, że warto zapłacić. To auto jest długowieczne i spokojnie te 15 lat bezproblemowo powinno przejechać.
~Grzegorz
Sedan 1.9 TDI PD 131KM 96kW
Wlozylem troche w niego, ale kupilem taniej wiec wedlug mnie to byl bardzo madry wybor i stosunek jakosci do ceny. Niestety slabe zawieszenie to standart w tych autach, wiec tylko to psuje mu opinie.
~tomisław
Avant 1.9 TDI PD 131KM 96kW
No cóż...Za jakość trzeba płacić więcej zawsze tak było jest i będzie.Koniec kropka.Nie ma co się oszukiwać za jakość wszędzie trzeba więcej zapłacić nie mówiąć juz o prestizu jaką marka niewątpliwie posiada.
~zawiedziony
Sedan 1.9 TDI PD 131KM 96kW
troche drogo bylo jak kupowalem ale teraz jak pytam ile kosztuje nowe audi a4 i mi mowią w salonie 150000 z tym samym wyposazeniem to sie zastanawiam....bo za co?! hihihihih za oszczedny silnik?
~PJ
Avant 1.9 TDI PD 131KM 96kW
Auto kupilem za 7700 zainwestowałem trochę. W sumie wyszło mnie to 11tysięcy. W zamian dostalem super auto, które zapewnia mi bezawaryjnosc i dobra kulturę pracy.
~Bart12
Sedan 1.6 i 102KM 75kW
Za cene tego auto można kupic cos mlodszego spoza marek premium ale jakosc wykonania jak i materialy beda slabsze. Audi pod tym wzgledem stoi naprawde na wysokim poziomie.
~Arek WLKP
Sedan 2.0 20V 131KM 96kW
Trochę drogie jak na tak stare auto.... Ale w wyposażeniu mam:ksenon,dwustrefa,podgżewane fotele,komputer,nagłośnienie audi concert,podświetlenie drzwi,elektryka itd...