Lista ocen Audi A4 B8 Allroad quattro (8) - Skrzynia biegów

Na liście zabraknie 4 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Adam
Allroad quattro 2.0 TDI 143KM 105kW
Praca lewarka zmiany biegów to bajka! Krótkie skoki, biegi wchodzą bardzo precyzyjnie, z charakterystycznym kliknięciem.. natomiast samo zestopniowanie skrzyni jest słabe; przełożenia są krótkie i słabo nadają się na autostradę (100 km/h - 2 tys obrotów; 140 km/h 2,7 tys obrotów); wpływa to negatywnie na poziom hałasu w kabinie jak i spalanie.
~enzo
Allroad quattro 2.0 TFSI 211KM 155kW
Niestety budżet nie pozwolił na Stronic a to jest chyba idealna skrzynia do tego auta. Manual który mam oceniam bardzo dobrze. Łatwo i precyzyjna zmiana biegów. Dobrze dobrane przełożenia. Nic nigdy sie ze skrzynia nie działo.
~BART z Gdańska
Allroad quattro 2.0 TFSI 211KM 155kW
Jedyne zastrzeżenie mam do czasu jaki skrzynia potrzebuje na zmianę biegu po wciśnięciu przez nas gazu. Zawsze jednak pozostaje alternatywa i ręczna skrzynia w kierownica ukryta w łopatkach
~Bartek
Allroad quattro 2.0 TDI 170KM 125kW
Nie jest to skrzynia jak np w Hondzie czy mazdzie, mniej precyzyjna. Mimo to nie mam większych zastrzeżeń. Jak na diesela to dość elastyczna. Pierwsze 3 biegi są krótkie.
~Miki
Allroad quattro 2.0 TDI 143KM 105kW
6-biegowa manualna skrzynia biegów działa bez zarzutu, lekko, elastycznie i sprawnie.
~Mati
Allroad quattro 2.0 TFSI 211KM 155kW
jest dobra - ale nie rewelacyjna - do CRV 2.2 z 2010 roku to jest skrzynia ok ale Hondy troche mu brakuje
~Mariusz
Allroad quattro 2.0 TDI 170KM 125kW
Czasem jak sie deonie to 3 bieg ciężej wchodzi
~X5
Allroad quattro 2.0 TDI 143KM 105kW
Niestety mam z manualna skrzynia. Dziala co tu pisac.
Audi A4 B8 Allroad quattro