Lista ocen Audi A4 B8 Limousine Facelifting (12) - Silnik

Na liście zabraknie 7 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Eryk
Limousine Facelifting 1.8 TFSI 170KM 125kW
Najbardziej jestem zadowolony z silnika i systemu audio. Mam wersję manualną, przemieszczam się 50/50 miasto trasa. Średnie spalanie kształtuje się ok 7.2 wedle komputera. 170 KM na lekkie auto czuć doskonale, po tuningu 220 KM WOW ! dopiero robi wrażenie, 1300 kg na 220 KM, wiele dobrych aut na światłach zdziwiło się ! Po tuningu pali w zależności od nogi, w mieście 10 litrów ściągnie, ale to od świateł do świateł. Świetny silnik do...
~Bartek
Limousine Facelifting 2.0 TDI 120KM 88kW
2.0 TDI - 120km mega oszczędny przy np. 120km/h 6 bieg - spalanie 5,6/6,2 dla mnie bajka. Przejechałem nim około 80 tyś kilometrów, nie mam nic do zarzucenia oprócz zapchanych EGR i DPF... poza tym rozwiązanie z brakiem fizycznego bagnetu oleju uwazam za tragiczne, wskaźnik elektroniczny lubi czasem ześwirować i nie do końca mu wierzę. Poza tymi problemami nic wiecej mi się nie przydażyło , ewentualne koszty napraw , wymian itp. nie zabijają :)
~Waldek
Limousine Facelifting 1.8 TFSI 170KM 125kW
Silnik mam w benzynie, cichy, praktycznie bezgłośny w środku, przy 160 km/h, komfort jazdy jakbyś jechał 70. 170 KM robi swoje, silnik bardzo ekonomiczny, aż zdziwiłem się, przy 120-130 km/h spala 7,3 litra, to bardzo mało. Bardzo elastyczna skrzynia, 6 bieg ciągnie już od 50 km/h. Jestem bardzo zadowolony.
~Savick
Limousine Facelifting 2.0 TFSI 225KM 165kW
Auto jest bardzo dynamiczne. Mała waga to główny atut. Przy trybie dynamicznym i przy manualnej zmianie biegów wbija w fotel :) Start ze świateł potwornie dynamiczny. Spokojnie zostawia się resztę na światłach.
~Adamczyk
Limousine Facelifting 1.8 TFSI 170KM 125kW
Silnik jest prawie idealny. Nie słychać go w cale. Idealnie cichy. Często zdarza się mi uruchamiać już uruchomiony silnik. W aucie jak siedzę, to że silnik pracuję widzę tylko po obrotomierzu.
~Kacper
Limousine Facelifting 1.8 TFSI 170KM 125kW
Silnik do tej pory sprawuje się idealnie, czuć pod nogą moc, dobrze zwija się, pracuje bardzo cicho, mało pali. Jestem bardzo zadowolony.
~Waldek
Limousine Facelifting 2.0 TDI 177KM 130kW
Silnik bez żadnych problemów jak na razie, bardzo duża przyjemność z jazdy. Dynamiczny, zrywa się ładnie. Jestem zadowolony.
~Adamski
Limousine Facelifting 1.8 TFSI 170KM 125kW
Silnika nie słychać praktycznie wcale, dobrze wyciszony, płynny dynamiczny, oszczędny w spalaniu.
~NIuniek
Limousine Facelifting 1.8 TFSI 170KM 125kW
Spodziewałem się wyższego spalania, auto w trasie przy 120/130 pali 7,3 7,5 przy ekonomicznej poniżej 7
Dziennik kosztów dla Audi A4 B8 Limousine Facelifting
6,2
11,1
~Michał
Limousine Facelifting 3.0 TFSI 272KM 200kW
Silnik na łańcuchu, nie do zdarcia. Producent daje dożywotnią żywotność
Audi A4 B8 Limousine Facelifting