Lista ocen Audi A4 B8 (239)

4,1
~OskarB
Avant Facelifting 2.0 TDI 177KM 130kW
Samochód generalnie nie najgorszy, ale ma kilka denerwujących wad. Chyba najgorsza z nich to zawieszenie, auto jest twarde. W zakrętach super, jak ktoś lubi poszaleć, to nie jeden zostanie daleko za nim, ale podczas normalnej jazdy po nierównej drodze może człowieka trafić. Najgorsze są poprzeczne nierówności. Druga wada to trzeszczące plastiki. Może nie całkiem trzeszczące, jeżeli jedziemy cały czas po dziurach, to nie trzeszczą, ale...
~sxsx
Limousine 2.0 TDI 143KM 105kW
Rewelacja , szybki , dunamiczny, elastyczny i bardzo ekonomiczny . W końcu zastosowano CR dzięki czemu jest cichy ( nie ma już tego okropnego klekotania) , i wyzbyto się wad technologicznych które posaidłąy pierwsze silniki 2.0 (jeszce na pompowtryskach) (Silnik)
~Geralt21
Limousine 2.0 TFSI 180KM 132kW
Auto kupiłem z Niemiec od prywatnego właściciela. Przez 3 lata użytkowania zdarzyła mi się tylko jedna poważna awaria związana z rozrządem, poza tym nie mogę narzekać. Mój egzemplarz na szczęście miał już rozwiązany problem z pobieraniem olej. Audi prowadzi się świetnie zarówno latem jak i zimą, mimo że jest to napęd tylko na przód nie miałem nigdy problemów z panowaniem nad autem. Moc 180 km jest jak najbardziej wystarczająca. Wnętrze mimo...
~Rafał M
Avant Facelifting 2.0 TDI 177KM 130kW
Witam moja wersja to CGLC quattro w ciągu 2 lat zrobiłem nim 50k nalotu. Samochód sprowadzony był z Szwecji i z papierów wynikało że serwis był robiony dobrze.Z miejscem w środku jest tak że nie ma tragedii dla 4 osób dla 5 już średnio na trasy nie polecam (dłuższe trasy 800-1000km)
~byk1970
Avant 1.8 TFSI 160KM 118kW
Ogólnie samochód oceniam bardzo dobrze. Mam go od nowości, użytkuję sporadycznie, z reguły na dłuższych trasach. Ważne jest, aby olej w silniku wymieniać co 10 tyś, lub co rok, nie ma problemu ze zużywaniem oleju przez silnik, w myśl zasadzie jak się dba tak się ma . Pomimo kilkunastu lat posiadania nie mam zamiaru go sprzedawać.
~Mati
Allroad quattro 2.0 TFSI 211KM 155kW
samochod oceniam w skali 0-10 na 9- szczegolnie podoba mi sie silnik i jego osiagi nie wierzylem jak sie sam nie przekonalem jak mozna wydusic z benzyny 2.0 takie osiagi - ladna sylwetka troszeczke brakuje miejsca w drugim rzedzie
~Marcin
Avant 2.0 TDI 143KM 105kW
Zrobiłem nim już 80tys km. Bardzo trwałe auto, solidne, troszkę też toporne. Oszczędne o przyzwoitej mocy. Mimo 270tys.km przebiegu auto w środku jest prawie jak nowe. Testowałem bmw 3 i mercedesa w204 i jest od nich zdecydowanie lepszy.Lakier gruby i odporny. Nie kupujcie bitych złomów od handlarzy których cena jest o 5 tys. zł tańsza od średniej z ogłoszeń.Ale to taka ogólna, trywialna porada.
~Luke
Allroad quattro Facelifting 2.0 TDI clean diesel 190KM 140kW
Auto doskonale wszechstronne. Moim zdaniem bliskie ideału.
~Mushu
Avant 2.0 TDI 140KM 103kW
Ze wszystkich aut, którymi jeździłem, to jest poprostu inna liga.
Dziennik kosztów dla Audi A4 B8
7,3
9,8
~e_marcin11
Avant Facelifting 2.0 TDI 143KM 105kW
Bardzo dobre auto w cenie adekwatnej do jakości wykonania dla rodziny 2+1 lub 2+2.