Lista ocen Audi A4 B8 (238)

~Pliszka
Avant 1.8 TFSI 160KM 118kW
Jezdzie różnymi samochodami : Toyoty Corolla, Auris, ale nie ma porównania do Audi. W kwestii wykończenia VW,Skoda,Toyota nie mają szans z Audi. Każdy szczegół jest dopracowany. Autko mam 9 letnie i poza paroma rzeczami jak np. wymiana zamków -bo się blokowały (ten model tak ma) oraz wymianą katalizatora (swoje już przejechał), pompa wody nie było wiekszych usterek. Fakt w naprawie nie jest tani ale można zaoszędzić jak się znajdzie dobry nie...
~CZ1986
Avant Facelifting 3.0 TDI 245KM 180kW
Jest to, co chcialem. Elegancja, moc, wszechstronnosc. Auto lezy jak dobry Garnitur.
~Marcin
Avant 2.0 TDI 143KM 105kW
Fajny samochód dający sporo frajdy z jazdy i przy tym nie powodujacy drenażu portfela :). Zewnętrzny wygląd samochodu postawionego na odpowiednią felgę - REWELACJA
~rafal_materlinski@poczta.onet.pl
Limousine 2.0 TDi 140KM 103kW
bardzo elastyczny i mimo 143 koni zupełnie wystarcza by ekonomicznie i z werwą przemieszczać się tym autem (Silnik)
~BART z Gdańska
Allroad quattro 2.0 TFSI 211KM 155kW
Dobre osiągi jeśli ktoś lubi na światłach być 1 to to jest ten silnik! (Silnik)
~NIuniek
Limousine Facelifting 1.8 TFSI 170KM 125kW
Auto lekkie, 170 KM czuć pod nogą, niskie, dobre trzymanie drogi, sztywne na zakrętach, na razie jestem zadowolony, niskie spalanie.
~Fliesentechnik
Limousine 2.0 TDI 143KM 105kW
W porównaniu do Passata b6 znacznie mniej miejsca ale wyraźnie lepiej się prowadzi. Silnik o tej samej pojemności ale trzy konie więcej robi różnicę nie tak w mocy jak w bezawaryjności motoru. 140KM miałem i odradzam. Sypie się zawsze i wszędzie. Jeśli ktoś ma zamiar kupić audi 2.0 tdi 143 KM to zapewniam że jeśli egzemplarz jest zadbany to się nie zawiedzie. Polecam.
~JERRY
Avant Facelifting 1.8 TFSI 170KM 125kW
DROBNA KOREKTA NAPĘDU Z POWODU BRAKU MOŻLIWOŚCI WYBORU NAPĘDU QUATTRO JAKI MAM W MOJEJ WERSJI. (Silnik)
~Karol ...
Limousine 2.0 TDi 140KM 103kW
Ten samochód jest dlamnie idealny - Jest bardzo ładny (polecam xenony) ,ludzie sie często za nim oglądają :)
~Jacek
Allroad quattro Facelifting 2.0 TDI clean diesel 190KM 140kW
Ode mnie 4. Jak każde A4 - idealne dla 1 - 2 osób, reszta pasażerów będzie gniotła się z tyłu. Zawieszenie i przeniesienie napędu to bajka, quattro to cudo i nie raz mnie pozytywnie zaskoczyło. Udało mi się np. bez większych problemów przejechać przez zaśnieżony las na letnich oponach (do którego zresztą zaprowadziła mnie "cudowna" nawigacja z Audi), z czego tylko raz postawiło mnie bokiem, ale nie miałem problemów żeby się z tego wykaraskać....