Lista ocen Audi A6 C4 Avant 2.5 TDI 140KM 103kW 1994-1997 (27) - Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów

Na liście zabraknie 23 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~robertry@interia.pl
Avant 2.5 TDI 140KM 103kW
nie mam porównania co do aut tej samej klasy ale powiem jakie są moję odczucia. Miejsca jest naprawde bardzo duzo jak już pisałem mam 190cm wzrostu wiec o czymś to swiadczy i powiem że osoba jadaza za mna na tylnym fotelu moze spokojnie wycignąć nogi z przodu jak i z tyłu miejsca pod dostakiem nikt sie nie zciska mozna na uparetgo nawet w 6 osób jehać nie licząć bagaznika. Co do bagaznika w wersji kombi po rozłozeniu foteli można tam spokojnie...
~Ryszard prycho@wp.pl
Avant 2.5 TDI 140KM 103kW
hmm.. naprawdę sporo.. No i tylna przesdtrzen bagazowa jest swietna - złozenie tylnego siedzenia - 2 nacisniecia przyciskow, + 1 przycisk od wyjęcia rolety bagaznika - i mam łóżko dla 2-3 osob! w duzym mercu kombi 124 bylo trudniej ;)
~ttalbierz
Avant 2.5 TDI 140KM 103kW
Dużo miejsca zarówno w przednim jak i w tylnym przedziale pasażerskim. Spokojnie bez stresu podróżowac może 5 dorosłych osób. Wersja avant więc duży bagżnik choc nie do końca. Niespodzianką może się okazac podwójna podłoga bagażnika.
~quattros
Avant 2.5 TDI 140KM 103kW
Nie należę do kurdupli 188 cm 90 kilo wagi siedzę wygodnie i z tyłu maja luzik dorosłe osoby często latam pełnym składem na lotnisko do Berlina. Wygodnie.
~bruno85
Avant 2.5 TDI 140KM 103kW
miejsca pod dostatkiem , w wersji avant jaką posiadam po złożeniu tylnych siedzeń , we dwie osoby można sobie spac i to całkiem przyjemnie:)
~Łukasz
Avant 2.5 TDI 140KM 103kW
Ponad przeciętna. Warto dla porównania usiąść w BMW 5. Bagażnik długi, płytki z pomysłową drugą podłogą oraz schowkami.
~konrad_kacper
Avant 2.5 TDI 140KM 103kW
W porównaniu do mniejszego brata - A4 to niebo, a ziemia. Polecam na długie trasy, spokojnie dla 4 osób.
~komin
Avant 2.5 TDI 140KM 103kW
W takiej limuzynie trudno mówić o braku przestrzeni nawet jazda w 5 osób nie jest męcząca.
~alpacino@amorki.pl
Avant 2.5 TDI 140KM 103kW
jeszcze nikt nie narzekał (no jedynie ci co jechali S klasa merca lub long wersjami bmw7) ogólnie bez zarzutu
Avant 2.5 TDI 140KM 103kW
miejsca jest duuuużo pamięć foteli elektryczne i grzane skorzane fotele coś pięknego.
Audi A6 C4 Avant