Lista ocen Audi A6 C4 (142) - Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów

Na liście zabraknie 147 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~robertry@interia.pl
Avant 2.5 TDI 140KM 103kW
nie mam porównania co do aut tej samej klasy ale powiem jakie są moję odczucia. Miejsca jest naprawde bardzo duzo jak już pisałem mam 190cm wzrostu wiec o czymś to swiadczy i powiem że osoba jadaza za mna na tylnym fotelu moze spokojnie wycignąć nogi z przodu jak i z tyłu miejsca pod dostakiem nikt sie nie zciska mozna na uparetgo nawet w 6 osób jehać nie licząć bagaznika. Co do bagaznika w wersji kombi po rozłozeniu foteli można tam spokojnie...
~Adams
Sedan 2.5 TDI quattro 140KM 103kW
no tu się Audi popisało, miejsca jest naprawdę sporo, jadąc w 4 osoby jest po prostu idealnie każdy ma dużo miejsca, nawet dłuższa trasa w 5 osób nie sprawia problemów, przykład: wycieczka na działkę 5 osób plus bagażnik załadowany na maxa i wszystkim było w miarę wygodnie, mogę porównać do np: Volvo s60 z 2003, tam z tyłu to chyba miejsca są tylko dla dzieci bo dorosła osoba niestety się nie mieści
~zwierzu47@wp.pl
Avant 2.5 TDI quattro 140KM 103kW
Mam 210 wzrostu i czuje się wyśmienicie faktem jest to ze mam przedłużane szyny w fotelu ale z nich nie korzystam z tego dodatku jedyne co mnie denerwuje to za krótkie oparcie fotela które wbija mi się w łopatki czasami (fotele recaro obszyte skórą) pasażerowie mają za mną dość wygodnie
~Adrian
Sedan 2.0 101KM 74kW
Przestrzeni w tym modelu jest tyle, że z przodu wejdą 2 słonie a na tylnej kanapie posadzimy 3 żyrafy i jeszcze będzie miejsce dla kotka i pieska. Pod względem miejsca wewnątrz genialny samochód. Jeżeli na tylnej kanapie podróżują tylko dwie osoby, mają do dyspozycji podłokietnik.
~TMEA
Avant 2.6 V6 150KM 110kW
Wszyscy się mieszczą. Duży samochód ale w Passacie B3 z tyłu jest tyle samo miejsca mimo że to segment D a Audi to E. Szeroka tylna kanapa spokojnie pomieści 3 osoby, nawet dorosłe :) z przodu człowieki o wzroście 185cm wyciągną nogi do końca :D
~Bartek
S6 Avant 2.2 Turbo 230KM 169kW
tu jest super choć fotele mają zbyt mało regulacji w oparciu. U mnie dostępna opcja wysuwania fotela pod kolanami i zmiana głębokości pod lędźwiami, ciężko znaleźć dogodną pozycję i nie sposób tego robić podczas jazdy. Dobre trzymanie boczne
~Ryszard prycho@wp.pl
Avant 2.5 TDI 140KM 103kW
hmm.. naprawdę sporo.. No i tylna przesdtrzen bagazowa jest swietna - złozenie tylnego siedzenia - 2 nacisniecia przyciskow, + 1 przycisk od wyjęcia rolety bagaznika - i mam łóżko dla 2-3 osob! w duzym mercu kombi 124 bylo trudniej ;)
~cyborgo@o2.pl
Avant 2.6 V6 quattro 150KM 110kW
Tu jest super - przy moich gabarytach 190/107 czuję się bardzo swobodnie, pasażerowie tylnej kanapy również, do tego kubełkowe fotele i kierownica z pełną regulacją = optymalne dopasowanie i komfort prowadzenia
~Rafael
Avant 2.5 TDI quattro 140KM 103kW
mam 188 cm i dla mnie doskonale, ale slyszalem ze ludzie ktorzy wsiadaja i maja po 2 metry wzrostu nie narzekali na ilosc miejsca z przodu, a z tyly tez poczujesz sie komfortowo, dla wszystkich miejsca sie znajdzie.
Dziennik kosztów dla Audi A6 C4
7,1
12,4
12,9
~Radek
Avant 2.5 TDI 115KM 85kW
Jak to w starych samochodach - niby duży, ale najwięcej powierzchni zajmuje maska - dla pasażerów zostaje już mniej miejsca. Oczywiście nie jest źle, bo to duży samochód, ale odstaje od dzisiejszych standardów.