Lista ocen Audi A6 C4 (140) - Bezawaryjność (drobiazgi)

Na liście zabraknie 149 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~komin
Avant 2.5 TDI 140KM 103kW
Na tle dzisiejszych nowych aut to super niezawodne auto, zdarzają się drobiazgi typu silniczki klap klimy, piszczący silnik dmuchawy ale to szczegóły.
~Rafał warm-mazur.
Avant 2.5 TDI 140KM 103kW
Jeszcze nigdy nie był holowany. Drobiazgi żarówki zegarów klimatronika, tuleje wahaczy, tuleje sanek,dwie końcówki wtrysków, zaworek zwrotny vacumpompy.
~piotrbo
Sedan 2.0 115KM 85kW
tu nie moge nic powiedziec poniewaz auto ma nie dlugo i oprocz podstawowych podzespolow wymienionych na starcie nic wiecej nie musialem robic.
~Jerzy Łódź
Sedan 2.0 115KM 85kW
Przez 14 miesięcy użytkowania i pokonaniu 24 tys. wymieniłem klocki przednie, lewą końcówkę drążka, amortyzatory przednie no i oczywiście co 15 tys. olej.
~adriankucharski@tlen.pl
Sedan 2.6 V6 150KM 110kW
żarówka w przednim reflektorze, termostat i to wszystko co robiłem, ale zaczynam słyszeć hałas z tłumika(z przodu) pewnie będzie trzeba wymienić
~Master
S6 Avant 2.2 Turbo 230KM 169kW
Nie licząc zawieszenia(ale to wina naszych dróg a nie inżynierów z audi) to denerwują tylko drobne awarie (ja mam problę z szyberdachę)
~Master
S6 Sedan 2.2 Turbo 230KM 169kW
~AudiQuattro
Avant 2.5 TDI 140KM 103kW
przyciski klimatronika rdza na przednich blotnikach listwy gumowe na dzwiach blokujace sie zaciski tylne (quattro)
~KUL@
Sedan 2.6 V6 150KM 110kW
z drobiazgów mogę wymienić tylko panel klimatyzacji pocieszywszy usterka były zimne luty, usterka do na prawienia samemu.
~lukasz
Avant 2.5 TDI 115KM 85kW
wiekszosc nie uwierzy ale tylko okresowe przeglady i czesci ktore zuzywaja sie w trakci normalnej eksploatacji tj.klocki,tarcze itp