Lista ocen Audi A6 C5 (339) - Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów

Na liście zabraknie 499 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Wojtek
Sedan 2.8 30V quattro 193KM 142kW
kazdy kierowca moze znalezc dogodna dla siebie pozycje za kierownica, ktora jest regulowana w dwoch plaszczyznach. Fotele sa wygodne elektrycznie regulowane z pompowanym odcinkiem ledzwiowym, co przy dluzszych trasach naprawde sie przydaje. Z tylu jeszcze nigdy nie jezdzilem, ale pasazerowie nie skarzyli sie na brak miejsca:) fajna sprawa to uchwyty na napoje wysuwajace sie z tylnej kanapy - niby nic takiego ale nie widzialem w zadnym innym...
~Bober
Avant 4.2 V8 300KM 221kW
No klasa wyższa w końcu. Nawet przy odsuniętych do tyłu przednich fotelach (mam ponad 190cm wzrostu) z tyłu spokojnie siądą dorosłe osoby! Z przodu jak sie odsunie fotel to średniego wzrostu pasażer moze sobie wyprostować nogi. kosmos :) mam Avanta więc bagażnik ogromny. Wprawdzie to quattro więc nie mam schowka pod podłogą ale i tak jest miejsca duzo. spokojnie można zapakować 4 osoby i bagaże na urlop i jechać w świat!
~ea_pajak@poczta.onet.pl
Avant 2.5 TDI 180KM 132kW
Co do przestrzeni doskonałość została osiągnięta. Nawet odsuwając przednie fotele mocno do tyłu, pasażerowie tylnej kanapy mają sporo miejsca - znacznie lepiej, niż w BMW 5, Hondzie Accord, nieporównywalnie lepiej, niż w Volvo S60. A do tego wielki i wygodny bagażnik. Idealny dla 4-osobowej rodziny (choć w niektórych autach segmentu D jest również nieźle z przestrzenią - np. Passacie czy Mondeo).
~Klodex
Avant 1.9 TDI 130KM 96kW
Zarówno pasażerowie siedzący z przodu jak i z tyłu nie będą narzekać na brak przestrzeni. Spokojnie wysokie osoby mogą wygodnie rozsiąść się na przednich fotelach nie martwiąc się o to, że zabiorą przestrzeń pasażerom tylnej kanapy. Bagażnik również jest bardzo obszerny pozwalając nam na możliwość pakowania większych przedmiotów bez konieczności składania kanapy.
~moto_fan
Avant 4.2 V8 300KM 221kW
Przestrzeni zarówno dla pasażerów przednich foteli jak i tylnej kanapy jest pod dostatkiem. Wygodny regulowany podłokietnik kierowcy/pasażera. Posiadam wersję zwykłą nie S6 co powoduje, że mam zwykłe fotele, nie RECARO. Są one wygodne, na dłuższe trasy bez zastrzeżeń, jednak podparcie lędźwi i nieco lepsze wyprofilowanie foteli RECARO chciałbym mieć w swoim aucie.
~Marek Satwicki (marek_stawicki(at)poczta(dot)onet(dot)pl_nospam_
S6 Avant 4.2 V8 340KM 250kW
Przy tej wielkości auta nie ma nic do czego możnaby się doczepić :) doskonale w I i w II rzędzie, ogrooooomny bagażnik. Jedynie osoby chcące zamontować 3 foteliki z tyłu moga kręcić nosem, ja już mogę monotować jedynie \"poddupniki\" więc jest okay - mieszczą się 3, jedynie z zapinaniem pasów jest troche gimnastyki, dzieci same nie zapną.
~Jarek_maks
Avant 1.9 TDI 110KM 81kW
Mnóstwo miejsca. Mam 185 wzrostu, a mimo to za mną jest bardzo dużo miejsca na nogi. Miejsca z tyłu jest naprawdę dużo. Nawet w dużej oktavii nie ma tylu miejsca. Bagażnik bardzo duży, a co dla mnie najważniejsze, prog jest niewielki, dzięki czemu po otwarciu klapy, mogę sobie usiąść i np. założyć rolki, czy na kempingu posiedzieć z kawą... :-)
~Andrzej
Avant 2.5 V6 TDI 163KM 120kW
Moja A6 to wyjątkowe auto. 0 awaryjności, tylko tankuje i jeżdżę. silnik 2.5 tdi v6 164 km jest rewelacyjny. Auto na 5 z plusem. Jeździłem wieloma autami ale żadne z nich nie dorównuje A6. A glupie gadanie ze silnik 2.5 v6 to porażka? bzdura, to świetny silnik. biadolić będą jedynie ci którzy jeżdżą 1.9 105 km.
~zchrobot
Sedan 1.9 TDI 110KM 81kW
dużo przestrzeni zarówno z przodu jak i z tyłu przy odsuniętym fotelu spokojnie można wyprostować sobie całe nogi osoba 185cm wzrostu. Mega bagażnik chociaż samo wejście do niego ma troche mały prześwit przez co np większe krzesło nie mogło się zmieścić od strony kufra za to po złożeniu foteli weszło przez drzwi boczne :)
~Michał
Avant 1.9 TDI 110KM 81kW
Przestrzeń świetna, każdy miał mnóstwo miejsca, przy moim wzroście 183 za mną na kanapie ciągle bardzo dużo miejsca na kolana dla dorosłej osoby, bez problemu. świetnym rozwiązaniem są szeroko otwierające się wszystkie drzwi, zauważyłem to tylko w Audi super pomysł i rozwiązanie, konkurencja tu przegrywa.