Lista ocen Audi A6 C5 (259) - Ergonomia

Na liście zabraknie 580 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~gaweleek
Sedan 2.5 V6 TDI 150KM 110kW
W mojej wersji jest skóra i nie widzę sensu kupowania tego auta bez niej siedzi się bardzo wygodnie kierownica leży dobrze w rękach ( lepiej leży 3 ramienna S-Line) fotel kierowcy można ustawić na masę sposobów, na pewno każdy mógłby spersonalizować auto pod swoje upodobania.
~Persival
Avant 1.8 T 150KM 110kW
To jest w końcu niemiecki samochód! Wszystko na swoim miejscu i obsługa jest intuicyjna. Nie muszę szperać, szukać nie wiadomo gdzie. Podczas jazdy mogę się skupić tylko i wyłącznie na drodze. Wszystko proste w obsłudze, a co proste to i najlepsze :) 5 bez wahania!
~Klodex
Avant 1.9 TDI 130KM 96kW
Ergonomia również na wysokim poziomie. Usytuowanie wszystkich przycisków oraz pozycja za kierownicą są bardzo dobre. Można się wygodnie rozsiąść w fotelu i jednocześnie mieć dogodny dostęp do wszystkich, najważniejszych przycisków i przełączników.
~Mateusz B.
Avant 2.5 V6 TDI 150KM 110kW
Środek AUDI bardzo mi się podoba więc duża ilość przyciskow mi nie przeszkadza.Wszystko ładnie jest podświetlone na czerwono,nie ma innego koloru podświetlenia.Chyba,że na komputerze pokładowym wyskoczy,że nie ma płynów,lub paliwa itd.
~Blazej
S6 Avant 4.2 V8 340KM 250kW
Niemiecki porządek i wzór dla wielu nowszych aut. Z zamkniętymi oczami można obsługiwać multimedia czy klimę. Odejmuje jedną gwiazdkę za debilnie umieszczony cupholder - łatwo zalać radio i cała konsolę środkową.
~Marian
Sedan 2.4 quattro 170KM 125kW
Wszystko ładnie rozplanowane, na swoim miejscu. System nagłośnienia BOSE - super sprawa. Do tego emulator zmieniarki. Nie mam skóry w aucie i powiem, że ciężko znaleźć takie auto bez skóry, a tylko w takim czuję się komfortowo.
~Nihoo
S6 Avant 4.2 V8 340KM 250kW
Recaro są mega wygodne. Jak się nie przyzwyczaiło lub jest się otyłym to może być problem ze wsiadaniem gdyż siedzi się dość nisko. Pozycja za kierownicą jest optymalna. Nic mi nie przeszkadza i nie wiem co mógłbym poprawić.
~asdlik
Avant 2.5 V6 TDI 180KM 132kW
To moje pierwsze niemieckie auto więc jakoś mnie ergonomia nie porywa. OK ale nic specjalnego. no i te setki guzików. naprawde potrzeba blisko 20 guzików do obsługi klimatyzacji i ponad 30 do radia?
~zertaul
Avant 2.5 V6 TDI 180KM 132kW
Wszystko, co potrzebne, jest pod ręką. Na upartego można się przyczepić do szyby od zegarów, która się często kurzy ze względu na kąt pochylenia. Mógłby być jeszcze jeden uchwyt na kubek z przodu.

Usterki Audi A6 C5

Audi A6 C5 – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~dawid_kozlowski1@vp.pl
Sedan 2.5 V6 TDI 180KM 132kW
niby wszystko nam gdzie powinno być bez zbędnych wybryków jest ok ale dla co niektórych jednak aby trafic w odpowiednie przyciski trzeba sie uczyć na pamięć i troszkę sie postarać a nie oto chodzi w audi