Lista ocen Audi A6 C6 (158) - Układ jezdny

Na liście zabraknie 176 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~pazurro
Avant 2.0 TDI 140KM 103kW
Jezdze rowniez subaru foresterem - nie ma sie co rownac. Nie podoba mi sie wspomaganie kierownicy w tym aucie - jakby sie budyn mieszalo. Przy szybszej jezdzie najpierw ruch kierownica, a potem dopiero auto skreca, dziwne?
~polish driver
Avant 2.0 TDI 140KM 103kW
Zawieszenie i trzymanie drogi bardzo dobre.Pod jednym warunkiem - że samochód nie jeździ po polskich drogach.Albo został właśnie sprowadzony,więc mamy ok.roku przyjemności.W stosunku do A4 - zawieszenie mniej trwałe.
~gw
Limousine 2.0 TDI 136KM 100kW
Tylko dobrze ponieważ wiadomo jakie są polskie drogi. Za zachodnią granicą dałbym b.dobrze. Radzę nie stosować większych opon niż 16”. W zakrętach perfekcyjne trzymanie. Nawet kontrola trakcji nie musi ich korygować.
~Tommi
Avant 2.7 V6 TDI 190KM 140kW
mam wersję s-line, więc obniżoną i utwardzoną i do tego na 19" kołach, w porównaniu do poprzedniego auta (to samo tylko ze standardowym zawieszeniem) jest twardo, szczególnie na naszych drogach.
~Kuba
Limousine 2.4 V6 24V 177KM 130kW
Nieźle trzyma się drogi i na fajny układ kierowniczy. Ale tłumienie nierówności chyba najgorsze w tej klasie. Tył skjacze na długich nierównościach, a przód hałasuje i podryguje. I to przy 100% sprawności
~raffi
Limousine 2.0 TDI 136KM 100kW
Jak dla mnie to jest zbyt twardy na nasze dziurawe drogi,denerwują mnie tez odgłosy dochodzące z zawieszenia,ale poza miastem na równych drogach fantasycznie trzyma się drogi przy dużych prędkościach
~Kaz0r
Limousine 3.0 V6 TDI 225KM 165kW
Przy oponach 18x45 245mm świetne trzymanie się drogi(zawieszenie -40mm). Rajdowcem nie jestem wiec więcej nie napiszę. Przy dużych prędkościach (>200)jedzie bez kurczowego trzymania kierownicy ;)
~Jacek
Avant 2.0 TDI 170KM 125kW
Bardzo dobry ,auto trzyma się drogi jak szalone , przepaść w porównaniu do skody superb 2 która jechała jak wóz drabiniasty .Zawieszenie wielowachaczowe robi swoje
~swój chłopak
Avant 3.0 V6 TDI 225KM 165kW
zestrojony troche sportowo jak również komfortowy wielowachacz aluminiowy .komfort bez acc rozsądne rozwiazanie,dodam tylko że w acc sadaja pompy koszt ok 5 tyl pln.
~tom.ryn
Avant 3.0 V6 TDI 240KM 177kW
Miałem okazję prowadzić go we wszystkich możliwych warunkach przez te kilkanaście lat. Jestem zakochany. I uwierzcie, prowadzenie nawet przy 260 km/h to przyjemność...