Lista ocen BMW X5 E53 3.0d 218KM 160kW 2003-2006 (19) - Widoczność

Na liście zabraknie 11 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Mario Mauro
SUV 3.0d 218KM 160kW
Z przodu i boków bardzo dobrze. Do tyłu w czasie jazdy bardzo dobrze. Wszystko wokół samochodu widoczne. Siedzi się wyżej niż w zwykłych osobówkach więc to dodatkowo powoduje, iż pole obserwacji jest bardzo dobre. Pewne problemy może nastręczyć (mniej doświadczonym) cofanie, parkowanie i manewrowanie tyłem np w halach garażowych i w miejscach o dość ograniczonej przestrzeni. Nie można dobrze wyczuć odległości między tylnym zderzakiem a ścianą...
~Mariusz Trójmiasto
SUV 3.0d 218KM 160kW
Nie dałem "doskonale" ponieważ zauważyłem, iż słupek A po stronie kierowcy bardzo ogranicza widoczność w czasie skrętu w lewo o 90st. Wkurza mnie to codziennie gdy podjeżdżam pod dom. Co do reszty to jest ok. Bardzo pomagają czujniki parkowania w hali garażowej czy na parkingach pod galeriami handlowymi.
~Filip
SUV 3.0d 218KM 160kW
Świetna widoczność w każdym kierunku, jak padną czujniki parkowania (a psują się często) to bez problemu można sobie poradzić. Ogromne lusterka ułatwiają manewrowanie. W przypadku opcji foto chromatycznej zapominamy jak sporo osób ma źle ustawione światła
~Mariusz
SUV 3.0d 218KM 160kW
Ze wzgledu na podwyzszona pozycje kierowcy widocznosc doskonala na trasie. Z tego samego powodu widocznosc jest ograniczona przy parkowaniu tylem. Czujniki parkowania sa niezbedne. Adaptacyjne reflektory biksenonowe bardzo sie przydaja.
~Matt
SUV 3.0d 218KM 160kW
Widoczność bardzo dobra, wielka panoramiczna szyba z przodu, ogromne lusterka, plus wysoka pozycja za kierownicą robią swoje. Moja pani mówi że czuje się jakby leciała samolotem :-)
~Sosna
SUV 3.0d 218KM 160kW
Panorama i ogromne szyby- widzę wszystko, wcześniej i dokładniej. Parkowanie bez problemów, można tylko na lusterkach jak ciężarówki i też się da.
~Morel
SUV 3.0d 218KM 160kW
Generalnie gabaryty auta sprawiają, że jedna gwiazdka spadła bo nie wszystko da się ogarnąć wzrokiem...
~Guardian
SUV 3.0d 218KM 160kW
Siedzi się wysoko, szyby duże, czego nie widzą oczy kierowcy, szybko dostrzegą czujniki parkowania
~szstelmach9@gmail. com
SUV 3.0d 218KM 160kW
Świetne fotele tzw komfort, możliwość ustawienia elekt., profilu kierowcy
~Remi
SUV 3.0d 218KM 160kW
wszystko bardzo dobrze, świetna widoczność we wszystkich kierunkach.