Lista ocen Chevrolet Aveo (455)

2,3
~collors
Hatchback 5d 1.2 i 72KM 53kW
kupiłem ten pojazd dla żony i...żałuję,w porównaniu do porzedniego Renault Clio 2004.to poprostu porażka.przepaść jakościowa!!!!nigdy więcej tego typu wynalazku.cięzko mi teraz sprzedać to \"coś\"
~Tobol1990
Chevrolet Aveo T300
Hatchback 5d 1.4 100KM 74kW
Silnik jest dobry, ale mógłby mieć trochę lepszy moment obrotowy przy niskich obrotach. (Silnik)
~benny86
Hatchback 5d 1.2 DOHC 84KM 62kW
Bezkonkurencyjny w tej cenie - Dacia niech się schowa
~glt882000@poczta.onet.pl
Chevrolet Aveo T200
Hatchback 1.2 i 72KM 53kW
<-->słabo przyspiesza-mułowaty szczegolnie przy wiekszych predkosciach, co jest niebezpieczne przy wyprzedzaniu-gdy silnik zimny szaroie przy malych obrotach-reno clio ktorym jezdze sluzbowo zjada go na trasie bez przegryzania a tez ma silnik 1,2 i nawet mniej kM <++>bardzo cicho pracuje (Silnik)
2,5
~Dawid_S
Lepiej kupić jakieś \"normalne auto\" a nie klona Daewoo - Chevrolet
3,3
~ed
Sedan 1.2 DOHC 84KM 62kW
Nie ma co narzekać jezdzi, nie ma awarii, bliskie spotkanie na skrzyżowaniu dobicie do zderzaka (tylnego) zniósł niespodziewanie dzielnie - leciutkie zadrapanie
~Marko
Hatchback 3d 1.2 DOHC 84KM 62kW
Polecam ten samochód, głównie jako drugi w rodzinie. Jest on bardzo zwinny, pakowny i prosty w serwisie. Za dużo nie trzeba go naprawiać, bo nie ma co. Zawieszenie jest proste bo ma mc perhsony z przodu a z tyłu to belka. Silnik 1.2 84 km ma łańcuch, który się nie niszczy jak w niemieckich VW. Jest przewidziany na całą żywotność auta. U mnie po zapaleniu rano na mrozie silnika wogóle ie słychać. Wnętrze jest obszerne, spokojnie strczy miejsca...
~Marko
Hatchback 3d 1.2 DOHC 84KM 62kW
~MARCUSC20xe
Hatchback 5d 1.2 i 72KM 53kW
Generalnie fajne auto, bezawaryjne, proste w obsłudze. jak na ten segment jest przestronnie w środku, mało pali, części dość tanie. Minusy pokazuja sie w jeździe za miasto. Silnik jest za słaby do podrózowania powyżej prędkośći 110. wyprzedzenie tira to czasem redukcja do 2. Jeśli ktoś ma mieć jedno auto i musi to być własnie aveo to z mocniejszym motorem 100 km z 1.4 byłoby i podobnie z oszczędnościami ale miej stresu w podróży.

Usterki Chevrolet Aveo

Chevrolet Aveo – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

3,7
~thk
Sedan 1.2 DOHC 84KM 62kW
Na moje potrzeby w zupełności wystarcza. Podobno awaria sprzęgła to rzadkość, zobaczymy co dalej.
Chevrolet Aveo