Lista ocen Chevrolet Aveo (455)

3,2
~asinus
Sedan 1.4 100KM 74kW
Auto zgrabne, wygodne i dobrze się prezentujące, ale dopiero po kupnie można zauważyć, że jest paliwożerne i do oszczędnych nie należy. Jeśli dołożymy do tego cenę paliwa to lepiej przesiąść się na nieco droższą markę ale za to mniej spalającą.
4,1
~tomas
Chevrolet Aveo T250
Sedan 1.4 i 16V 94KM 69kW
w mieśćie i poza miastem nie jest żle gorzej w górzystym terenie i na autostradzie(z pełnym obciążeniem, wł.klimą),podczas jazdy puszczając noge z gazu silnik jeszcze dlugo nie hamuje,slyszałem ze to wina głowicy 16V,znaczny spadek mocy przy wł.klimatyzacji,poza tym jest ok. (Silnik)
~Cymes
Hatchback 1.2 i 72KM 53kW
Jestem zadowolony, gdybym miał jeszcze raz kupić nowe auto w tej klasie wybrałbym Aveo. Jednak jak kupowałem je w lipcu 2004 r. to miałem wiele obaw (nowa marka na rynku), ale teraz wiem że dobrze wybrałem.
2,6
~Niezadowolony właściciel Chevroleta Aveo
Hatchback 5d 1.6 115KM 85kW
Silnik, zawieszenie, właściwie to każdy układ ma ciągle awarie. Nieustannie trzeba coś w nim naprawić, bo ciągle pojawia się coś nowego. Części trudno dostępne, długo trzeba czekać, a przede wszystkim strasznie drogie, nie polecam tego auta, nigdy więcej nie kupię samochodu marki Chevrolet!!!
~Maciek
Hatchback 5d 1.4 100KM 74kW
Moim zdaniem auto bardzo udane pod względem wyglądu z zewnątrz jak i wnętrza-bardzo nowoczesne. Silnik starej konstrukcji Opla, znany z Asrty, rozrząd na łańcuszku, więc raczej niezawodny. Przy dosyć intensywnym użytkowaniu (ok. 2700 km/miesiąc) nie mam żadnych negatywnych uwag do tego auta. POLECAM
~Stanisław S.
Hatchback 5d 1.2 70KM 51kW
Samochód z bardzo dobrym wyposażeniem za nieduże pieniądze. Samochód segmentu B za mniejsze pieniądze niż samochody segmentu A. Za 35 000 Pln mam nowy samochód z 3 letnią gwarancją el.szyby, tempomat , central zamek, 6 poduszek powietrznych , radio z 4 głośnikami, ESP, Hill Start Assist ( asystent ruszania pod górę) dzieloną tylną kanapę itp. Jest najbezpieczniejszym samochodem wg NCAP w swoim segmencie w 2011 roku. W sprzedaży aut w roku...
~Happytom
Hatchback 5d 1.2 86KM 63kW
Pierwsze co rzuca się w uszy to cicha praca silnika; kultura pracy bez zarzutu. Widać że inżynierom zależało na dobrym wytłumieniu wnętrza. Decydując się na silnik 1.2 nie oczekiwałem cudów odnośnie przyspieszenia tak więc nie odejmuje za to oceny- do sprawnego poruszania się w zupełności wystarczy. (Silnik)
~borubar
Chevrolet Aveo T250
Sedan 1.2 DOHC 84KM 62kW
Jestem zadowolony. W tej klasie samochodów to dobra propozycja za niewielką cenę. Trzeba oczywiście wiedzieć czego się oczekuje od samochodu i za ile. Za nieco ponad 30 tys mam kawał samochodu z niezłym silnikiem, i nie jest to Fiat.
2,8
~pwoju@wp.pl
Hatchback 1.2 i 72KM 53kW
Samochód posiadam od mniej wiecej roku a w warsztacie był kikanaście razy łącznie prawie TRZY MIESIĄCE. Szukam osób z podobnymi problemami tej marki samochodu, ponieważ pragnę upublicznić moja sprawę, a razem może uda się coś więcej wskórać. Jednoczesnie przestrzegam wszystkich przed AUTO POL SERWISEM w Warszawie - wyjątkowo niekompetentny punkt ASO.

Usterki Chevrolet Aveo

Chevrolet Aveo – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~Aznan
Hatchback 1.2 i 72KM 53kW
Tani w zakupie, trochę mniej w eksploatacji. Dużo pali, jak na swoje osiągi i pojemność. O ile w mieście można jeszcze można zaakceptować 9l, to w trasie 7 - 8 l jest zdecydowanie zbyt dużo. Niby można założyć LPG, ale wtedy z małego bagażnika nie zostanie prawie nic. Chyba, że ktoś wybierze jazdę bez koła zapasowego. Ponadto marne osiągi jeszcze bardziej zmarnieją. Idealny jako pierwsze autko do nauki i dojazdów do pracy w korkach dużych miast.
Chevrolet Aveo