Lista ocen Chevrolet Captiva I (44) - Bezawaryjność (drobiazgi)

Na liście zabraknie 63 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~mansoft
SUV 2.0D 150KM 110kW
Mnustwo elektroniki i migających kontrolek, zapalających się przy byle okazji - jak nie airbag to pasy nie gasną to że silnik się psuje i cały czas coś asystent górski się nie załącza tutaj że olej wymienić chociaż wymieniony 3000 km wcześniej w serwisie dodam, że z każda pierdoła jedzie się na komputer i marnuje 3-4 godziny - szlag człowieka trafia - daję 2
~wlasciciel captivy
SUV 2.0D 150KM 110kW
po trzech dniach jazdy zacina sie przycisk zwalniajacy dzwignie hamulca recznego,przy niskich temperaturach po rozruchu zapala sie kontrolka ladowania akumulatora podczas jazdy,system EPS chyba nie dziala bo kontrolka sie zapala,a wedlug instrukcji nie powinna.......juz musze odstawic go do serwisu........
~Robert
SUV 2.0D 150KM 110kW
Wymiania żarówek w przednich reflektorach co 2-mce to standard, i nie zależy to od ich jakości, czy Philips za 49 zł/szt, czy chińskie po 8 zł wytrzymują tyle samo, nawet jesli wyłączam reflektory na czas uruchamiania silnika. Wiecej pierdółek nie mam.
~Rysio
SUV 3.2L 230KM 169kW
Samochod na gwarancji wiec niespodzianek nie ma a i popsuc sie nie popsul nigdy ( zwlaszcza na trasie to wazne :)).Chyba ze wzgledu na duza masa auta i ze automatem zadziej chamuja sie silnikiem i po 50k km wymienilem klocki z przodu ale sa bardzo tanie.
~P.
SUV 3.2L 230KM 169kW
Na razie nie mam zdania. Kupiłem z drugiej ręki, jeżdżę ok. miesiąc czasu i wymieniłem tylko czujnik ABS w jednym kole. Ale z tym już go kupiłem. Auto ma przejechane ponad 100 tys. a nie widać żeby było "zmęczone".
~konrad
SUV 2.0D 150KM 110kW
Nie ma problemu z tym samochodem , jak dbasz tak masz? Wolę to praktycznie nowe niż stare przereklamowane niemieckie auto?Sory ale wyleczyłem się z nich.Captiwa to wygodne wdzięczne i ładne auto.
~Szymon
SUV 2.0D 150KM 110kW
drażni wykalibrowanie ilości kilometrów do pokonania. Zawsze jak zaleję do pełna pokazuje dystans do pokonania 534 km (a później okazuje się, że pokonuję około 700 km). Dobrze, że nie jest odwrotnie :)
~nri@wp.pl
SUV 2.0D 150KM 110kW
skrzypiące zagłówki, spryskiwacze reflektorów zacięły się po trzecim razie ich użycia, ogrzewanie elektrycznie raczej nie działa .Od czasu do czasu nierówna praca silnika na wolnych obrotach.
~Robert
SUV 2.0D 150KM 110kW
Po 10 min przymusowego postoju na włączonym silniku przytkał się filtr cząstek stałych, mimo iż wcześniej przejechałem prawie 200km na szybkiej trasie. Inne - BRAK.
Dziennik kosztów dla Chevrolet Captiva I
11,8
~Przemek
SUV 2.0D 150KM 110kW
Notorycznie przepalają się żarówki świateł mijania... Ale wymiana nie jest taka kłopotliwa, poza łamiącymi się elementami osłony chłodnicy.