Lista ocen Chevrolet Captiva I (46) - Stosunek jakość/cena

Na liście zabraknie 61 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Robert
SUV 2.0D 150KM 110kW
No cóż, żeby go kupic - nawet nowego nie trzeba wydawac wiecej niż 100 tys, choc lepsze wersje to 140 tys. ale szybko traci na wartości, wiec warto poszukac wersji uzywanych za 40% tej ceny. Ja mam go od nowości i wycisne jak cytryne, bo kasy za niego nie odzyskam. Sugeruje oszczdne diesle, bo benzynka to apetyt rzedu 14-15l/100 km.
~aga
SUV 2.0D 127KM 93kW
Nie widzę sensu przepłacać tylko za markę, jeśli można w rozsądnej cenie kupić auto dobrej jakości. Dziwią mnie komentarze poprzedników o spalaniu. Przebieg powyżej 22000km i spalanie od 7,8 do 8. Jak do tej pory okazł się bezawaryjny.
~mansoft
SUV 2.0D 150KM 110kW
Chewrolet daje całkiem rpzyzwoite auto za powiedzmy w miarę rozsądne pieniążki co niewątpliwie korzystnie wpływa na kieszeń nabywców. nawalające drobiazgi o ile zostaną wykryte w okresie gwarancyjnym i usunięte to może później nie irytują.
~biuro@tonbit.com.pl
SUV 2.0D 150KM 110kW
Jest dobrze chociaż za tę cenę (model 2008 i dodatkowo pakiet sportowy) chętnie bym widział w konsoli komputer z dużym wyświetlaczem i nawigację, a także podgrzewaną przednią szybę. Niestety nie ma tego nawet za dopłatą.
~Mazi
SUV 2.0D 150KM 110kW
Auto plasuje się pomiędzy klasą aut takich jak T Rav4, H Tucson, N X-trial, a autami klasy wyższej BMW, Range Rover, VW czy P Cayene tak więc wyposażenie, wykończenie i radość z jazdy jest warta tego co kosztuje.
~Sławek
SUV 2.0D 127KM 93kW
Jak kupowałem to byłem przerażony, a po czasie miła niespodzianka: nic się nie psuje, wygodny, fajnie się prowadzi, bardzo dobre rozkładanie 3 rzędu foteli, dynamiczny po mieście (szybki start i manewrowość).
~Paweł po 40 - tce
SUV 2.0D 150KM 110kW
Ostatnio staniały i można kupić już za 25 tysi tak więc chyba nie trzeba tłumaczyć że za taki wypas ,komfort i bezpieczeństwo podróżowania za względu na gabaryty i wszystkie poduchy cena jest bardzo dobra .
~Cezar
SUV 2.0D 150KM 110kW
Chyba z taką kasę tak wypasionego suva się nie kupi a że od czasu do czasu na serwia ? Może lepiej teraz niz po gwarancji. Czy kupiłbym te auto jeszcze raz? Nie wiem lubię zmieniać.
~KKKK
SUV 2.0D 150KM 110kW
Cena samochodu jest bardzo dobra. Inne tej samoej kllasy są droższe, a niczym sie nie różnią. Za to samo myposażenie w innych ( Kia sorento, Toyota RAV 4, itd) są droższe.

Chevrolet Captiva I – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~kkk
SUV 2.0D 150KM 110kW
Cena super za tak duże auto i naprawdę wygodne. Spalanie realne na poziome 10l i tego się trzeba spodziewać po 2tonowym samochodzie w automacie