Oceny Chevrolet Captiva I 3.2L 230KM 169kW 2006-2010

Pozytywne zaskoczenie

Najnowsze oceny Chevrolet Captiva I 3.2L 230KM 169kW 2006-2010

~Rysio
SUV 3.2L 230KM 169kW
Zanim kupilem ten samochod to wyleczylem sie z Meredesa czy raczej zawiodlem na nim ze to juz nie to co kiedys(2 lata gwarancji jak wszyscy daja 3, drogi serwis i A klasa albo Smart na 3 tygodnie). Znajomy mnie namowil a teraz sam polecam bo to zadziwiajaco dobry samochod w czasach nedznej elektroniki i wszechobecnej redukcji kosztow.
~P.
SUV 3.2L 230KM 169kW
Auto super wygląda, rewelacyjnie zachowuje się na drodze, spalanie oceniam na "spodziewane".
~mariusz81
SUV 3.2L 230KM 169kW
Posiadam wersje sport i do chwili obecnej na serwisie jeszcze mnie nie widzieli. Wysokie spalanie ale widzialy galy co braly. Dziwia mnie tez opinie innych uzytkownikow, moze faktycznie maja pecha.
~zawias
SUV 3.2L 230KM 169kW
bardzo pojemne auto, mocny silnik V6, duzo miejsca wewnatrz dla pasazerow, naped 4x4, super wyglad.. zaplacilem dobra cene za to auto, wiedzialem co biore ale za taka cene jest super wybor
2,9
~timb
SUV 3.2L 230KM 169kW
silnik ok ale po 40tys miałem wymiane łańcucha rozrządu!!!!bo sie rozciągnął!!!oraz na deser przepływomierz powietrza ostatnio.czujnik sondy lambda padł na poczatku. (Silnik)
3,6
~JJ
SUV 3.2L 230KM 169kW
automat słaby nie utrzymuje tempratury szczegolnie zimą (Wentylacja i ogrzewanie)

Chevrolet Captiva I – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

2,5
~Krzysztof z Gdyni
SUV 3.2L 230KM 169kW
Dramat,trudno to wyjaśnić ale do tej pory jeździłem amerykańskimi wersjami toyoty camry i avalon i w Captivie brak jakiejkolwiek kultury pracy! (Skrzynia biegów)
~karol
~samochod dobry bo sluzbowy
SUV 3.2L 230KM 169kW
V6 prawdziwa klasyka dzwięków, mozna sie zakochac, ja sie zakochałem, silnik z opla signum w aluminiowej obudowie, prawdziwe cacuszko :D (Silnik)