Oceny Chevrolet Cruze Hatchback 5d 2.0 VCDI 16V DOHC 163KM 120kW 2011-2014

Chevrolet Cruze Hatchback 5d 2.0 VCDI 16V DOHC 163KM 120kW 2011-2014 - Oceń swoje auto
Pozytywne zaskoczenie
Uciążliwe usterki

Najnowsze oceny Chevrolet Cruze Hatchback 5d 2.0 VCDI 16V DOHC 163KM 120kW 2011-2014

~Mirosław
Hatchback 5d 2.0 VCDI 16V DOHC 163KM 120kW
Jeżdżę nim od nowości już 6 rok, po całej Europie i zawsze się cieszę gdy do niego wsiadam. Świetny, dynamiczny silnik, ładna linia nadwozia, wygodne fotele, duży bagażnik, niskie koszty utrzymania, dobre wyposażenie i niezawodność to najważniejsze cechy tego auta. To mój dziesiąty już samochód użytkowany prywatnie, służbowych nie liczę, i drugii który kupiłem jako nowy. Były auta polskie, włoskie, japońskie, niemieckie, francuskie i...
~Tomek L.
Hatchback 5d 2.0 VCDI 16V DOHC 163KM 120kW
Silnik to bez wątpienia najmocniejsza z mocnych stron Cruze. 163-konny, dwulitrowy diesel VCDI współpracujący z 6-biegową skrzynią manualną, z eksplodującym momentem obrotowym 360 Nm już od 1750 obr/min, pozwala naprawdę na baaaardzo sprawne poruszanie się po naszych zatłoczonych drogach, gdzie wyprzedzanie całych pielgrzymek TIRów jest często niemożliwe innymi osobówkami. Silnik pracuje bardzo kulturalnie,cicho, mięciutko, bez jakiegokolwiek...
~Jpad
Hatchback 5d 2.0 VCDI 16V DOHC 163KM 120kW
Auto z salonu (wyprzedaż), bardzo komfortowe, jestem zadowolony z wyposażenia, na razie po 3 latach stwierdzam że plastiki nie skrzypią, ale niektóre elementy wykazywały dziwną skłonność do bielenia - np obudowy lusterek bocznych (wymiana na gwarancji).
~LubieSzpinak
Hatchback 5d 2.0 VCDI 16V DOHC 163KM 120kW
Jest to samochód, który w moim odczuciu nie ma konkurencji ze względu na cenę. Do 30 000zł można kupić naprawdę dobry egzemplarz z rewelacyjnym silnikiem, dynamiczną stylistyką i jakością nie odbiegającą od droższych konkurentów.
3,7
~tomek
Hatchback 5d 2.0 VCDI 16V DOHC 163KM 120kW
Ładny samochód z mocnym silnikem choć troche dużo palacym,przestronne wnetrze coć tandetne plastiki i tapicerka.Patrząc na rankingi i opinie ekspertów polecam potraktować je z przymrużeniem oka,porównuja Cruza z Astrą a to całkiem dwa światy
~Jarek
Hatchback 5d 2.0 VCDI 16V DOHC 163KM 120kW
Bardzo udany samochód klasy kompakt+. Ładna linia nadwozia, dobrze spasowane elementy nadwozia i wnętrza. Wysoka jakość zastosowanych materiałów oraz eleganckie wykończenie. Obszerne wnętrze i bagażnik. Najbardziej zaskakuje wygoda podróżowania oraz fantastyczny , mocny i elastyczny silnik diesla. Polecam wersję z czujnikiem cofania ze względu na słabą widoczność przez tylną szybę.
Dziennik kosztów dla Chevrolet Cruze Hatchback 5d 2.0 VCDI 16V DOHC 163KM 120kW
8,9
~Andrzej
Hatchback 5d 2.0 VCDI 16V DOHC 163KM 120kW
Bardzo dobry samochód w doskonałej cenie. Pod paroma względami lider w klasie - osiągi, wyciszenie, przestronność, no i cena. Pod innymi solidna średnia bez istotnych słabych punktów. Lepszy i tańszy od astry, na której bazuje.
~Jimmy
Hatchback 5d 2.0 VCDI 16V DOHC 163KM 120kW
Prócz jednej usterki elektroniki, nie ma na co narzekać. Wersja 163 km ma moc odpowiednią, a cenę niewysoką :)
~szczepans12
Hatchback 5d 2.0 VCDI 16V DOHC 163KM 120kW
Jestem bardzo zadowolony.Auto nie moze sie nie podobać.Dynamiczne,oszczedne,trzyma sie drogi jak przyklejone
~Lesio89
Hatchback 5d 2.0 VCDI 16V DOHC 163KM 120kW
Z zewnątrz dosyć głośny. Podczas jazdy cichy. Jak na razie bez żadnych usterek. (Silnik)
Chevrolet Cruze Hatchback 5d