Lista ocen Chevrolet Cruze Hatchback 5d 2.0 VCDI 16V DOHC 163KM 120kW 2011-2014 (7) - Wentylacja i ogrzewanie

Na liście zabraknie 5 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Tomek L.
Hatchback 5d 2.0 VCDI 16V DOHC 163KM 120kW
Wentylacja i ogrzewanie działają skutecznie. Jadąc w lipcu do Grecji, przy +37 C na zewnątrz, klima chodziła na niskich obrotach a mimo to była bardzo wydajna. Ogrzewanie zimą jest również bardzo wydajne. Samochód błyskawicznie się nagrzewa. Pasażerowie z tyłu mają swoje nawiewy ale tylko na nogi i nie mogą nimi regulować. Elektryczne odmrażanie tylnej szyby i lusterek bocznych to standard. Fajną rzeczą jest odmrażanie szyby przedniej. Po...
~Mirosław
Hatchback 5d 2.0 VCDI 16V DOHC 163KM 120kW
Nie ma problemów z szybkim nagrzaniem lub schłodzeniem kabiny. Brakuje nawiewów w konsoli centralnej dla pasażerów z tyłu. Są tylko na stopy pod fotelami przednimi. W deszczowe i chłodne dni lepiej jeździć z załączoną klimatyzacją i ogrzewaniem bo szyby od wewnątrz mogą parować. Należy pamiętać o corocznej wymianie filtra kabiniwego.
~LubieSzpinak
Hatchback 5d 2.0 VCDI 16V DOHC 163KM 120kW
Ogrzewanie szczególnie w wersji z podgrzewanymi fotelami jest na bardzo dobrym poziomie. Również odparowywanie przedniej szyby jest błyskawiczne poprzez automatyczne włączenie klimatyzacji. Klimatyzacja w upałach rzędu 35 stopni również daje radę i nie ma problemu z szybkim ostudzeniem wnętrza samochodu.
~tomek
Hatchback 5d 2.0 VCDI 16V DOHC 163KM 120kW
wentylacjia cieniutko paruje mi ciagle przednia szyba tylko ful nawiew na szybe załatwia sprawe,lecz po chwili znów zaparowana szyba i tak sie bawie przyciskiem,za to klima super daje rade nawet przy +35
~szczepans12
Hatchback 5d 2.0 VCDI 16V DOHC 163KM 120kW
Tutaj zrobiło sie troche nerwowo na poczatku-nie mogłem tego opanowac.Raz za zimno,pózniej para na szybach.W koncu poustawiałem i tylko nawiew na stopy wg.mnie zbyt słaby
~Andrzej
Hatchback 5d 2.0 VCDI 16V DOHC 163KM 120kW
Tryb pełnego auto nie radzi sobie dobrze zimą - daje zbyt mały nawiew. Siłę nawiewu trzeba więc regulować ręcznie.
~Jarek
Hatchback 5d 2.0 VCDI 16V DOHC 163KM 120kW
Bardzo wydajna klima i ogrzewanie. Podgrzewane siedzenia błyskawicznie robią się ciepłe.
Chevrolet Cruze Hatchback 5d