Lista ocen Chevrolet Lacetti Kombi 1.6 DOHC 16v 109KM 80kW 2004-2008 (74) - Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów

Na liście zabraknie 60 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Egon
Kombi 1.6 DOHC 16v 109KM 80kW
Jest bardzo dobrze. Jeździmy rodzinnie na długie wyprawy (2 dorosłych z przodu, 2 maluchy z tyłu w fotelikach). Nie narzekamy na wygodę siedzenia i brak miejsca. Bagażnik bardzo pojemny i dobrze można go wypełniać. Dużo miejsca z tyłu, więc można dopakować różne rzeczy w przestrzeń wolną między fotelikami i pod nogami dzieci. Relingi pozwalają na przewóz rowerów i innych rzeczy na bagażniku dachowym.
~jajkonatwardo
Kombi 1.6 DOHC 16v 109KM 80kW
no tutaj jest bosko. Masa miejsca - wydaje mi sie ze kosztem niezbyt wielkiej powierzchni bagażowej - ale dla mnie idealnie - słoznia nie wożę, kombi jest przede wszystkim aby przewieźć jeśli coś trzeba składając siedzenia. Bagażnik w wersji bez skąłdania wystarczający, a za to ile miejsca dla pasażerów i kierowcy. o długiej trasie nie czuje sie zadnego zmęczenia
~Tomek W.
Kombi 1.6 DOHC 16v 109KM 80kW
Tutaj to już rozpusta pasażerowie z tyłu czują sie jak w limuzynie, już mnie nikt niekopie w plecy (mimo wzrostu 184cm mojego syna) w poprzednim samochodzie musiałem przesuwać fotel do przodu żeby z tylu siedzialy wygodnie 3 osoby. Teraz fotel mam ustawiony tak jak lubie i nikt z tylu z tego powodu nie cierpi :).
~kubiec
Kombi 1.6 DOHC 16v 109KM 80kW
Bardzo dużo miejsca dla wszystkich!Tak z przodu jak i z tyłu.Nie przesuwając pr.przedniego fotela max. do tyłu ,pasażer z przodu ma nogi wyprostowane a siedzący za nim ma dużą przerwę między kolanami a przednim oparciem (charakterystyczne w autach amerykańskich). Po długiej jeżdzie nie czuje się zmęczenia.
~hans_sl
Kombi 1.6 DOHC 16v 109KM 80kW
Przestrzeń zarówno z przodu jak i z tyłu na piątkę.Miejsca na nogi i głowę pod dostatkiem.Bagażnik w wersji kombi ma 400 litrów na potrzeby rodziny 2+2 wystarczający. Miejsca z tyłu pod dostatkiem(Focus ma wiele mniej miejsca)
~zadowolony
Kombi 1.6 DOHC 16v 109KM 80kW
Uważam,że miejsca jest wszędzie pod dostatkiem. No może dołożyłbym ok. 50 litrów w bagażniku. Przesiadłem się z Renault Espace więc wiem coś o tym. W chewi nie odczuwam braku miejsca, a miałem go naprawdę aż nadto.
~tadmjk
Kombi 1.6 DOHC 16v 109KM 80kW
Bardzo dużo miejsca . Tak z przodu ,jak i z tyłu. Welurowe fotele wygodne , dobrze zaprojektowane . Nie czuć zmęczenia po jeździe.Szeroki zakres regulacji fotela kierowcy. Nawet garbaty będzie siedział wygodnie.
~chevy_73
Kombi 1.6 DOHC 16v 109KM 80kW
W środku bardzo dużo miejsca i z przodu i z tyłu. Mam 1,90 m i nie mogę narzekać. Niestety to wszytsko kosztem mniejszego bagażnika, ale coś za coś. Zresztą 405 l. spokojnie wystarczy na rodzinny wypad na Mazury.
~taki tam.
Kombi 1.6 DOHC 16v 109KM 80kW
Zupełnie wystarzajaca. Ostatnio zaliczyłem dłuzszy wypad w 4 osoby dorosłe plus nastolatka, w sumie 5 osób plus bagaże, narty, nikt nie narzekał na ciasnotę, a osoby wcale nie sa mikrusami.
~torrevado@vp.pl
Kombi 1.6 DOHC 16v 109KM 80kW
Dałbym 6 gdyby była taka ocena. Poprostu świetnie. Można poprostu łazić w samochodzie. Sam zmieniałem siedzenia przechodząc z tyłu na przód bez wychodzenia z auta. Mam 1,82 wzrostu i nie narzekam.
Chevrolet Lacetti Kombi