Lista ocen Chevrolet Lacetti Kombi 1.6 DOHC 16v 109KM 80kW 2004-2008 (69) - Widoczność

Na liście zabraknie 65 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~marek
Kombi 1.6 DOHC 16v 109KM 80kW
posiadam wersję kombi i tutaj z widocznością przez tylną szybę kiepsko do przodu i w bok trochę przeszkadzają szerokie przednie słupki
~raspator
Kombi 1.6 DOHC 16v 109KM 80kW
Duże szyby i lusterka ułatwiają parkowanie. Nie produkują już kombi ze względnie dużymi szybami. Czujniki parkowania nie potrzebne.
~jajkonatwardo
Kombi 1.6 DOHC 16v 109KM 80kW
Wiadomo - mocno zabudowane kombi, wiec nie bezie widac jak w dużym fiacie :) ale ja nie mam problemów żeby sie połapać gdzie co i jak
~terry222@o2.pl
Kombi 1.6 DOHC 16v 109KM 80kW
Dobra widoczność we wszystkich kierunkach za wyjątkiem tyłu - pozostaje na lusterkach, czujnik cofanie, albo...... pomoc pasażera.
~Gregory
Kombi 1.6 DOHC 16v 109KM 80kW
Pomimo że auto kombi, lepiej mi się cofa niż w lanosie (sedan) - tutaj wiem że szyba jest prawie na końcu samochodu. Do przodu super
~SlavekZ
Kombi 1.6 DOHC 16v 109KM 80kW
Mimo, ze duży samochód - dobra widoczność przez tylną szybę i w usterkach bocznych. Z przodu troche przeszkadzają słupki boczne.
~Krzysztof 1505
Kombi 1.6 DOHC 16v 109KM 80kW
Przy cofaniu istnieje tylko mozliwość korzystania z lusterek bocznych. Przez tylna szybę prawie nic nie widać (kombi)
~platini
Kombi 1.6 DOHC 16v 109KM 80kW
Z przodu bez zarzutu. Tylna szyba jest nieduża, ale w końcu to hatchback. Za to w bocznych lusterkach widać wszystko.
~Wojtek
Kombi 1.6 DOHC 16v 109KM 80kW
Do przodu bardzo dobra, do tyłu typowa dla tego typu nadwozia. Dzięki bardzo dobrym reflektorom - doskonała widoczność w nocy.
~taki tam.
Kombi 1.6 DOHC 16v 109KM 80kW
Troche do tyłu kiepsko, no ale to kombi, czujniki parkowania załatwiłyby mały problem.
Chevrolet Lacetti Kombi