Oceny Chevrolet Lacetti Sedan

Najnowsze oceny Chevrolet Lacetti Sedan

4,1
~Duńczyk
Sedan 1.6 i 16V 109KM 80kW
Dobre auto, za rewelacyją cenę. Najlepiej kupować na początku roku z wyprzedaży zeszłorocznych roczników - ostatni upust wynosił bagatela - 10.000 zł! Osobiście posiadam wersję duńską (sprowadziłem auto jako nowe w ramach indywidualnego importu), jest bogatsza od polskich wersji - m.in. o boczne airbagi, czy np. taki przydatny obecnie bajer jak automatycznie załączające się światła mijania. Instalację gazową (sekwencję marki Lovato)...
3,5
~Piotr S
Sedan 1.4 i 16V 95KM 70kW
Kupiłem auto z LPG, najtańszą wersję za 38tys. Mam przejechane 85 tys. Bez problemów. Cichy, wygodny, duży bagażnik, prędkościomierz na środku deski - co lubię. Prowadzę firmę - kontrahentów nie bije po oczach. Moc 93KM zupełnie wystarczająca. Obecnie jest taki ruch że się nie poszaleje. Tak zaufałem producentowi że zrezygnowałem z przeglądów w autoryzowanych stacjach. Po pięciu jestem do przodu 3200.
~maneciarz@interia.pl
Sedan 1.6 i 16V 109KM 80kW
Na pewno bym go kupił jeszcze raz. 5 lat jazdy i nigdy mnie nie zawiódł. Nadszedł czas sprzedaży i wymiany na coś nowszego, jednak związałem się z nim i szkoda sprzedawać. Spełnił pokładane w momencie zakupu nadzieje z nawiązką. Auto pojemne solidne i przyjemne w prowadzeniu. Spokojnie mogę go polecić komuś szukającemu przestrzeni i przyzwoitej jakości za rozsądną cenę. Jeśli ktoś chcę więcej informacji zachęcam do pisania na mojego maila.
~Tikej, Kraków
Sedan 1.8 i 16V 122KM 90kW
Całkiem udany kompakt o dużej niezawodności. Ma oczywiście wady, ale zdecydowanie przeważają pozytywy. Z pozytywów najważniejsze to stosunek jakości do ceny i niezawodność. Więcej informacji w kolejnych sekcjach.
~uesh
Sedan 1.4 i 16V 95KM 70kW
Dobrze -dlatego ze chewrolet lubi mnie wyprowadzac z rownowagi... Rok temu byl juz dostepny z pakietem stylizacyjnym czy cos takiego...(oddzielnie tego pakietu nie mozna dokupic -lipa),teraz wyszedł cruse co to ma byc pytam...???????
~janek
Sedan 1.6 i 16V 109KM 80kW
Auto ogółem kształtuje sie swietnie jak na te pieniadze zeby niespalanie to bylo by swietnie ale to zaden powazny minus to spalanie jak ktos chce oszczedniejsze auto niech se kupi jakiegos niemieckiego disla to mu bedzie palil po 6l albo i mniej przy silniku 1,9
~Pio2
Sedan 2.0 SOHC 16v 121KM 89kW
Całkiem dobry samochód, Jedyna usterka to cieknący uszczelniacz półosi. Niestety dostępnośc części na gwarancji tragiczna. Na uszczelniacz czekałem 2 tygodnie. Jak na razie uważam za bezawaryjny, nic nie trzeszczy, nic się nie urywa. Wlewam tylko paliwo i jeżdżę. Wymiana oleju co 15 kkm wystarcza od wymiany do wymiany bez dolewek. Duży zbiornik spryskiwacza wię nie trzeba często jeździc na stację aby dolac. Ogólnie udany samochód
~Chevytini
Sedan 1.6 i 16V 109KM 80kW
Jeśli szukasz prostego auta, ale nie chamskiego, a przy tym nie lubisz wydawać fortuny na części i potrafisz drobne naprawy wykonać samemu, to ten samochód może być dla Ciebie niezłą inwestycją.
~Zbyszko
Sedan 1.6 i 16V 109KM 80kW
Genialny pojazd, nigdy więcej grupy Vaga... Tutaj znajduje się komfort dla uszu w odróżnieniu od 1,4 czy 1.6 Vaga czego tam wcale nie uświadczycie nawet w audi... Polecam gorąco
3,8
~Darek
Sedan 1.4 i 16V 95KM 70kW
Mam to auto już 14 rok. Kupiłem jako nowe w 2007 roku w salonie. Gdyby nie poważna awaria silnika, to byłbym bardzo zadowolony.
Chevrolet Lacetti Sedan