Oceny Chevrolet Lacetti Sedan

Chevrolet Lacetti Sedan - Oceń swoje auto

Oceny Chevrolet Lacetti Sedan – wybierz silnik

Najnowsze oceny Chevrolet Lacetti Sedan

Chevrolet Lacetti
Zobaczymy czy tak OK będzie po większym przebiegu.
~ryba
Chevrolet Lacetti
Generalnie jestem zadowolony z tego samochodu,jest to mój 10 samochód. Do tej pory przejechałem ok.0,5 mln km.więc mogę coś na ten temat powiedzieć.
~Danielos
Chevrolet Lacetti
W rok zrobilem 100 000 jako taksowka jest to idealne autko.
~lacek
Chevrolet Lacetti
posiadam lacka 1,6 na gaziku od 2005 roku, zrobiłem nim 130 000 km i auto poza wymiana uszczlki pod pokrywą zaworów przy 100 000 km nigdy nie wymagało żadnych interwencji. Jestem b. zadowolony z samochodu i nastepny napewno bedzie jakis koreaniec ze wzglęu na stosunek ceny do tego co oferuje nic nawet sie nie zbliza
~herox
Chevrolet Lacetti
Wiele tańszy od konkurencji, wiele ładniejszy, dynamiczniejszy i lepiej wyposażony. Cały czas jestem pod wrażeniem tego auta. Opisywany był model 1.6 elite sedan.
~uesh
Chevrolet Lacetti
Dobrze -dlatego ze chewrolet lubi mnie wyprowadzac z rownowagi... Rok temu byl juz dostepny z pakietem stylizacyjnym czy cos takiego...(oddzielnie tego pakietu nie mozna dokupic -lipa),teraz wyszedł cruse co to ma byc pytam...???????
~dawidgg10487942
Chevrolet Lacetti
Bardzo lubię to autko, jeszcze mnie nigdy nie zawiodło, a nawet jakby mi ukradli to kupię taki sam!!!!!!!!
~janek
Chevrolet Lacetti
Auto ogółem kształtuje sie swietnie jak na te pieniadze zeby niespalanie to bylo by swietnie ale to zaden powazny minus to spalanie jak ktos chce oszczedniejsze auto niech se kupi jakiegos niemieckiego disla to mu bedzie palil po 6l albo i mniej przy silniku 1,9
~Darek
Chevrolet Lacetti
po roku piszczą fotele-chyba zła pianka została zamontowana.Za tą cenę /auto kupione w 2007r/ jest ok.
Sedan 2.0 SOHC 16v 121KM 89kW
Chevrolet Lacetti
na zakonczenie- autko duże, ciche, dynamiczny silnik TD, jak na tą pojemność silnika spalanie przyzwoite, dobrze trzyma się drogi, klimatyzacja ogrzeje lub schłodzi np napój w schowku. Obecie w swoiej klasie przewodzi pod wzgledem wyposażenia i ceny a nie ustepuje konkurencji. godne polecenia.