Lista ocen Citroen Berlingo (578)

3,5
~MaReK
Mikrovan 1.4 75KM 55kW
Ładnie się prezentuje, jeździ się dobrze, robi wrażenie, Używam jako auto rodzinne
2,4
~redek
Mikrovan 2.0 HDi 90KM 66kW
Miałem go pół roku i całe szczęście znalazłem na niego kolejnego naiwnego. Jeździłem 2.0 HDI 90 KM z roku 2003. Z wyglądu super i na tym kończą się jego atuty. Cieknąca przekładnia kierownicy, po jakimś czasie wywaliło pompę wspomagania, tylna belka - regeneracja, problemy z elektryką - samoczynne wyładowywanie się akumulatora (zwarcie w tylnej wycieraczce), problemy z centralnym zamkiem (mimo, że fabryczny), problemy z klimą, spryskiwaczem...
~MG
Citroen Berlingo II
Combi 1.6 HDI 92KM 68kW
Wszystko OK. Ale sa dwie rzeczy, która mnie strasznie denerwują! Auto ma mega dużo i mega wielkich schowków, ale: bardzo się trzeba nagimnastykować, żeby w schowek w drzwiach wpakować butelkę z 1,5l napoju; i drugie - gorsze - NIE MA uchwytów do kubków na kawę, a to już jest niedopuszczalne!!!
~Witek
Mikrovan 1.9 D 70KM 51kW
Samochód dla małych firm, ja osobiście używam go jako auto rodzinne.Poprzednie moje auto to FIAT UNO różnica KOLOSALNA! Teraz mogę spokojnie podróżować i zabierać z sobą te rzeczy których nie mogłem do tej pory zmieścić w fiacie
~mat
Mikrovan 1.4 75KM 55kW
ważną rzeczą jest brak poważnych usterek, ogólie swoje zadanie małego samochodu dostawczego/ auta rodzinnego spełnia znakomicie
~brovar
Mikrovan 2.0 TD 115KM 85kW
Nie mam wiekszych zarzutow chociaz zawiodly mnie fotele oraz to ze przy dluzszych trasach zaczynaja bolec nogi, przez to ze siedzi sie w tym samochodzie troche wysoko i "jak na krzesle", fotele tak jak np w oplu Combo mogly byc nizej byloby o wielewygodniej, a tyez jezeli cdhodzi o ich wytrzymalosc myslalem ze bedzie lepiej zaczely sietroche rozjezdzac, a oparcia [od nowosci] caly czas sie kolysza [to nie usterka tylko tak juz jest=/]i sa...
~Michał
Wersja Driver XL Van z pełnym wyposażeniem. Zaskakująco komfortowy samochód
3,6
~sajek
Mikrovan 1.9 D 70KM 51kW
Dobre autko rodzinne dla posiadajacych firmy.Duza przestrzen ladunkowa po zlozeniu tylnych siedzen.Proste,wygodne,spokojne autko.
~grazlesz
Mikrovan 1.9 D 68KM 50kW
ogólnie jestem zadowolony jak na tą klase pojazdu. Zeby servisy były jeszcze lepiej wyszkolone to było by ok.
Citroen Berlingo