Lista ocen Citroen Berlingo (578)

~adssenbieli
Mikrovan 2.0 HDi 90KM 66kW
Ja oceniam samochód doskonale bo kupiłem go po to do czego został stworzony: dla firmy. Niskie koszty utrzymania, napraw. Nie ma w nim nic ponadto co powinno byc i w tym tkwi jego urok. Zajęto się tym by rzeczy potrzebne były trwałe. Autko kupiłme z 100%pewnego źródła. Polecam wszystkim którzy mają przed sobą dylemat kupna np VW.
3,5
~Grimpal
Citroen Berlingo II
Combi 1.6 HDI FAP 110KM 81kW
Jakna razie jes Ok same drobiazgi . Kupilem takie 2 Auta wersja XTR z dobrym Rabatem :) salon Citroena W-wa ul Puławska . Bardzo Pakowne i wielofunkcyjne auto dobrze wyposazone w tej cenie
3,4
~hdi@o2.pl
Mikrovan 2.0 TD 115KM 85kW
zalety: - bardzo dobry, elastyczny, dość dynamiczny i oszczędny silnik HDi - dużo przestrzeni wewnątrz - duży bagażnik - liczne schowki wady: - liczne awarie (zaznaczam, że część z nich mogła być spowodowana kiepską pracą ASO) - hacząca skrzynia biegów - nieco za miękko zestrojone zawieszenie
~Maciej S.
Citroen Berlingo III
Osobowy XL 1.2 PureTech 110KM 81kW
Super samochód dla rodziny, rowery do bagażnika bez składania foteli. Drzwi pasażerów rozsuwane dzieci nie obijają innych aut. Do pracy tak jak moja , paleta bez składania foteli. Ładowność do 750 kg.
~Milosz
Citroen Berlingo III
Osobowy M 1.2 PureTech 110KM 81kW
Auto kupione ze względu na powiększająca się rodzine. Trzy pełno wymiarowe siedzenia z tylu wyposażone w isofix. Wielki bagażnik bezproblemowo mieszczący dwa wózki dziecięce w tym jeden dla bliźniąt i wiele więcej!! Dach panoramiczny z oświetleniem kameralnym robi robotę!
3,8
~jacek8116
Citroen Berlingo II
Combi Facelifting 2015 1.6 BlueHDi 120KM 88kW
Cichy, 300Nm ładnie ciągnie . W mieście 6,5l da się osiągnąć ( aglomeracja śląska ) (Silnik)
~PiotrWN
Mikrovan 1.9 D 70KM 51kW
Świetny samochód prawie pod każdym względem: wygodny, komfortowy, porządnie wykonany, pancerny silnik, mięciutkie zawieszenie, blacha nie rdzewieje, ogólnie samochód bezawaryjny.
~radziej_s
Mikrovan 2.0 TD 115KM 85kW
prawie mini van, ale prawie robi jednak różnicę, trzeba jednak pamiętać że to przerobiona ciężarówka na potrzeby cywilne a nie odwrotnie (przede wszystkim uboższe materiały wykończeniowe)
3,6
~Janek - jeżdżę nim od dwóch lat
Mikrovan 2.0 TD 115KM 85kW
Bardzo fajny, wszechstronny wózek, pomimo swoich wad.
3,5
~Maciej
Mikrovan 1.9 D 70KM 51kW
Auto dla potrzebujących onia przewozowego. Osiągi auta praktycznie zerowe. Wieczny silnik. Średnio wytrzymałe zawieszenie. Dosyć ekonomiczny, pojemny i wygodny do jazdy. Ostatnie samochody które były wypuszczane bez elektroniki, hdi, pompowtrysków i tego typu wynalazków. Życzę wszystkim właścicielom nowoczesnych samochodów, aby ich auto pokonało tyle km co moje berlingo
Citroen Berlingo