Lista ocen Citroen Berlingo (578)

~trelek
Combi Facelifting 2015 1.6 BlueHDi 100KM 74kW
Auto jest pojemne w środku, fajne jeśli ma się dwójkę małych dzieci. Wózek mieści się bez składnia, plastiki mogły by być trochę lepsze. Wrzucanie biegów to koszmar za długie przełożeniia lewarka.
~użyszkodnik
Mikrovan 1.6 HDi 90KM 66kW
Dobre auto za dobre pieniądze. Typowe auto do pracy, nie szkoda go ubrudzić. Wsiadasz i wiesz, że dojedziesz do celu
~DDs54
Combi 1.6 HDI FAP 110KM 81kW
Duże pakowne auto z elastycznym silnikiem i niskim spalaniem paliwa (1,6 HDi 80 kW). 2 gwiazdki w ogólnej ocenie odejmuję za głośno pracujące zawieszenie i irytujące stuki przedniego zawieszenia (talerzyk kolumny McPhersona, który po dokręceniu daje odpocząć uszom na 2-3 tygodnie). Do tego luźno pracujący lewarek zmiany biegów, który haczy przy zmianie z 2 na 3 bieg. Zimą skrzypią mocowania rolety (półki) bagażnika. Ponadto w bagażniku...
~skyluk@poczta.onet.pl
Mikrovan 2.0 TD 115KM 85kW
Jeździłem już kilkoma autami, głównie dieesle ale pożyczone benzynki też były, ten jest rewelacyjny biorąc pod uwagę cenę i przeznaczenie auta, Chciałem mieć dużo miejsca i mam, a prowadzenie auta nie odbiega komfortem od wielu aut typowo osobowych, nawet czuję się lepiej siedząc wyżej :). Uważam że silnik HDI jest dobrym wyborem do tego auta (nie jeździłem ale 1,4 to chyba pomyłka). Ciekawie wykończone wnętrze, kolorowe i bez udziwnień, dużo...
~kzurek
Mikrovan 1.6 HDi 75KM 55kW
Autko służbowe, jeżdżę nim 6 miesięcy, przejechałem osobiście 25000km i jestem z niego bardzo zadowolony. Nie jest tak wygodny jak typowy samochód osobowy, natomiast do zadań do jakich go wykorzystuje (np. jazda po bezdrożach i czasami przewóz towarów) spisuje się bardo dobrze.
Mikrovan 1.8 D 61KM 45kW
Udane połączenie dostawczaka z osobówką. To jest to czego szukałem. Samochodów bez wad nie ma - ten ma ich bardzo mało.
~Zumex
Combi Facelifting 1.6 HDI 90KM 66kW
Silnik bezawaryjny. FAP uzupełniałem po 130tyś km. Olej co 20tyś km (Silnik)
3,5
~janpol2
Mikrovan 1.4 75KM 55kW
fajne autko miłe i funkcjonalne nie polecam ludziom lubiacym kawalerki to jest samochód dla tych co maja klaustrofobie nie zawiedzie ich przestrzeń i wygoda .
~eristoff@wp.pl
Mikrovan 1.9 D 70KM 51kW
Gdyby nie ten słaby silnik, na pewno byłoby 5! Trzeba wspomnieć o 4 gwiazdkach w teście EuroNCAP. Gwiazdki są potwierdzone-kolega rozbił takie samo Berlingo jak moje.Auto do kasacji, przodu nie było, drzwi bez problemu dało się otworzyć, a kolega miał zadrapanie na lewym łokciu.

Usterki Citroen Berlingo

Citroen Berlingo – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~Rubitek@poczta.fm
Mikrovan 1.6 16V 109KM 80kW
Elastycznosc bardzo dobra, od 80 mozna skutecznie wyprzedzac na 5 biegu jadac samemu, powyzej 120 troche glosny, ale w porownaniu z Zafira 1.8 16V jest cichszy i ma mniejsze obroty przy 110 km/h (Silnik)
Citroen Berlingo