Lista ocen Citroen BX (106) - Widoczność

Na liście zabraknie 126 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~maciek
Kombi 1.6 94KM 69kW
do przodu i na boki - super ale do tyłu bardzo kiepsko ( oczywiście można się przyzwyczaić do wysokiej krawędzi tylnej szyby ale niższych słupków, kwietnków z bliska nie masz szans zobaczyć przy ciasnym manewrowaniu w mięscie )
~marqin
Hatchback 1.9 TD 69KM 51kW
Bardzo dobra we wszystkie strony poza tyłem. Szeroki słupek \'c\' ogranicza pole widzenia, być może w modelach z dodatkowym oknem jest lepiej? Wadą wg mnie jest pojedyncza wycieraczka z przodu.
~Maciej K.
Kombi 1.9 4X4 122KM 90kW
Widoczność bardzo dobra, jednak opadająca linia nadwozia sprawia, że we wstecznym lusterku mogłoby być widać więcej :) 3-cie światło stop polecam zatem montować na dolnej krawędzi tylnej szyby.
~bx
Hatchback 1.8 TRD Turbo 90KM 66kW
Wszystko widać. Linia nadwozia może nie jest nowoczesna (nie idzie klinem do tyłu ku górze) ale dzięki temu widoczność do tyłu jest rewelacyjna.
Hatchback 1.6 92KM 68kW
Uważam, że widoczność z auta jest bardzo dobra. Mogą być problemy z widocznością do tyłu, gdy ma się spojler, ale to tylko moja hipoteza.
~g
Kombi 1.9 4X4 122KM 90kW
Bezproblemowo - zatrzymuje sie, wrzucam wsteczny i odruchowo wjerzdzam w luke na parkingu. Martwego pola prawie nie ma, slupki sa cienkie.
~Andrzej N. Citroen Bx 19 TGD Evasion.
Kombi 1.9 D 69KM 51kW
Bardzo dobra widoczność w kombii. W innych widoczność ogranicza tylny słupek, nawet jeśli jest szybka z plexi, zazwyczaj od czyszczenia matowa.
~krzysztof.granowski@innsoft.pl
Hatchback 1.8 D 60KM 44kW
Galeria Mokotów,szklarnia :) Nie wiem do czego mam przyrównać widoczność do przodu i na boki ale coś w tym stylu .Do tyłu trochę gorzej ale nie jest źle
~damian_gniezno@o2.pl
Hatchback 1.8 D 60KM 44kW
Super!!! - 8 szyb szkanych 2 plastikowe (z tyłu po bokach) i od szyberdachu (oryginalnego z Francji z salonu!!!).
~Tomasz TYCHY
Kombi 1.4 72KM 53kW
Byłoby na 5-ke, ale przeszkadza brak szybek w tylnych słupkach (akurat taki model mam, bo wiekszosc posiada szybki)