Oceny Citroen C15 1.9 D 60KM 44kW 1992-2006

Najnowsze oceny Citroen C15 1.9 D 60KM 44kW 1992-2006

4,1
~użytkownik
Furgon 1.9 D 60KM 44kW
Bardzo dobry samochód dla ekip budowlanych. Komfortowo dowiezie do pracy pięć osób wraz z narzędziami. Dobrze będzie się sprawdzał jako nieduży dostawczak. Po złożeniu tylnej kanapy uzyskuje się obszerną przestrzeń ładunkową gdzie spokojnie można umieścić 500kg towaru.
3,2
~rataj
Furgon 1.9 D 60KM 44kW
jak dlamnie bomba jak niemasz kasy to go kop ja kopilem ze zlomu i 2 lata smigam i nastepne 2 lata chyba terz za 1500zl betoniara mala na pake wchodzi i taczka 800 kg laduje i jedzie i mi nie stana w trasie jak trzeba to stylu wkladam siedzenie i jade z rodzina na zakopy
~jacekratajczak@wp.pl
Furgon 1.9 D 60KM 44kW
to samochud dla tych co nie mają kasy jest brzydki ale nic przynim nie trzeba robic mam go rok robie na budowie i wozi wszystko jak miałem traka to była skarbonka bez dna ile ja kasy ładowałem w traka i zawsze coś a ten most szkoda gadać
3,1
~rataj
Furgon 1.9 D 60KM 44kW
jak miałem poloneza to po pracy maska w górze i zawsze coś było do roboty citroen 7 tyś i maski nie podniosłem do gory strasznie nudny jest mam go 3 mieś mało moge o nim powiedzieć ale polonez trak przynim to muł
2,8
~marcin
Furgon 1.9 D 60KM 44kW
Samochód ogólnie przeznaczony dla małych firm. I tu się sprawdza znakomicie. Pojemy, bardzo wytrzymały i bardzo tani. Największym mankamentem jest korozja, starego poloneza minej żre rdza. Trzeba poświęcić mu trochę czasu i pracy a będzie bardzo długo wiernie służył. Często jeżdżę nim na rybki. Jest wysoko zawieszony i świetnie sobie radzi, poza tym nie szkoda go porysować.
3,7
~moherowe_gacie@o2.pl
Furgon 1.9 D 60KM 44kW
Większego "paździocha" nie znajdziecie. Wykończenie wnętrza, to żart- wszystko skrzypi i trzeszczy. Ale nie jest to samochód rodzinny,czy nawet osobowy, tylko dostawczy i patrząc z tej strony, to za takie pieniądze nie kupisz lepszego. Oszczędza dużo zdrowia i nerwów, bo nawet jeśli tu go obijesz, tam zarysujesz lub wgnieciesz, to się tym nie przejmiesz :)
~Gufer
Furgon 1.9 D 60KM 44kW
Dla nowego ludzika w firmie . Jak przygrzmoci w słupek to straty finansowe niewielkie . Autko typu czołg , trudno tak uszkodzić tak żeby nie jechało dalej o własnych siłach . zimą super na głebokie śniegi ( C15 plus polskie zimówki ) i się nie zakopiesz .
~Piotr
Furgon 1.9 D 60KM 44kW
jedyna wada to kiedy nie masz AC i rozwalisz pakę, nie ważne z której strony, auto odrazu traci na wartości 80%, blachy drogie i trudne do zdobycia, na wielki + max. ładowność to 1050 kg z prędkością max 60km/h, szkoda że łamie się podłoga i do paliwa dostaje sie powietrze przy zbiorniku paliwa, ale to drobiazg :-)
~Michał Warszawa
Furgon 1.9 D 60KM 44kW
jeżdżę tym autkiem od jakiegoś czasu i to czasami po 1000 km na dobę i mogę powiedzieć, że jestem zadowolony. Autko nie do zdarcia ale nie polecam na bardzo długie wyprawy bo plecy przyrosną do kręgosłupa. Poza tym O.K.
3,2
~mmmmm
Furgon 1.9 D 60KM 44kW
ogólne zadowolenie i dobra cena dalszej odsprzedaży