Lista ocen Citroen C3 I Hatchback (175) - Wyciszenie

Na liście zabraknie 262 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Tomek
Hatchback 1.6 i 16V 110KM 81kW
W samochodzie powyżej 140 km/h robi się nieco głośno. Przy "normalnych" prędkościach na naszych drogach - nie mam żadnych uwag.
~citromen
Hatchback 1.4 i 16V 90KM 66kW
słabe wyciszenie tylnego zawieszenia , dopiero przy 3 duzych torbach w bagażniku jest lepiej - ogólnie mógłby byc lepiej
~pavlisto
Hatchback 1.1 i 61KM 45kW
katastrofa, seryjnie montowane opony mają dobre właściwości jezdne ale jeżeli chodzi o hałas to czasami radio nie pomaga
~zeno7@op.pl
Hatchback 1.1 i 61KM 45kW
czasami nie wiem czy silniczek pracuje ,podczas jazdy można spokojnie rozmawiac czy słuchać radia dla mnie rewelacja.
~pawcio_k@interia.pl
Hatchback 1.1 i 61KM 45kW
całą przyjemność psują skrzypiące plastiki i dość głośne zawieszenie, samochód na wolne przejażdżki po gładkich drogach
~mateo@poczta.fm
Hatchback 1.1 i 61KM 45kW
bardzo dobre, wiele osób zwraca mi zwłaszcza na to uwagę że jest bardzo cicho, na światłach nie słychać silnika
~Greg
Hatchback 1.4 i 16V 90KM 66kW
na swiatlach nie slychac silnika, w czasie jazdy bardziej szumi wiatr niz silnik i zawieszenie, stuka kolo zapasowe na wybojach
~Piotrek
Hatchback 1.4 i 75KM 55kW
Troszkę głośny przy większych prędkościach, zawieszenie też nie należy do najcichszych.
~zbihoo
Hatchback 1.4 i 16V 90KM 66kW
Ogólnie ok, minus przy jeździe autostradą, ale wiadomo dla aut tej klasy, to nie są optymalne warunki.
~Gość
Hatchback 1.4 i 75KM 55kW
Silnik pracuje gładko i jak się stoi na światłach to w ogóle go nie słychać tylko TDI wokoło.
Citroen C3 I Hatchback