Oceny Citroen C3 I Hatchback 1.4 i 16V 90KM 66kW 2003-2010

Najnowsze oceny Citroen C3 I Hatchback 1.4 i 16V 90KM 66kW 2003-2010

4,1
~l
Hatchback 1.4 i 16V 90KM 66kW
Podsumowując to naprawde bardzo fajne auto, dające dużo satysfakcji z jazdy. Posiada bardzo wiele ciekawych gadżetów, które umilają zycie. Cena jak na tak dobre seryjne wyposazenia i nie najmniejszy samochód jest bardzo konkurencyjna. Niestety kipeski serwis. Ogólnie zdecydowanie polecam.
4,1
~niebieski
Hatchback 1.4 i 16V 90KM 66kW
Jak każde auto ma jakieś niedociągnięcia ale sumując "+" i "-" to warto kupić tylko cena przeraża. Porównując w 2003 roku auta z silnikiem benzynowym i dieslem to za silnik diesla trzeba dopłacić w salonie 10 000 zł, troche duzo ale jesli troche jeździsz to potem na stacji paliw widać róznice.
~posidacz c3
Hatchback 1.4 i 16V 90KM 66kW
miałem nadzieję, że troche mniej będzie palił. Jeżdżę 1/3 przebiegu na trasie a 2/3 w mieście i pali koło 7 l/100km według komputera. ((ostatnią pozycję ze spalaniem strzelałem bo nie jeździłem jeszcze na długiej trasie ale myślę, że poniżej 6 nie da rady chyba, że jesteśmy panem po 50 w kapluszu za kierownicą))
~Magda
Hatchback 1.4 i 16V 90KM 66kW
Nabyłam go 2 tyg temu z salonu . C3 1.4 za cenę coś koło 54.000 ale po upuście wyniosło 42.200 zł. Szukałam auta dla siebie - dla kobiety i według mnie dobrze wybrałam. Już auto ma przejechane ponad 1500 km chociaż ma 2 tygodnie (za sprawą wyjazdu na Mazury) i narazie jest ok.
~tex7@wp.pl
Hatchback 1.4 i 16V 90KM 66kW
No tak auto jak na swoja klase dość drogie ,ale bardzo ładne , pod względem komfortu jazdy oczywiscie pierwsza klasa, za to pod względem ekonomicznym to jest zużycie paliwa i koszty utrzymania minus spory,no oczywiscie jak już wspominałem należy popracowac nad głośna praca klocków hamulcowych bo skuteczność hamulców bardzo dobra, i jeszcze sporo trzeba włożyć pracy w niezawodność elektroniki. Gdyby nie te cienie auto byłoby pierwsza klasa ale...
~Krzysiek
Hatchback 1.4 i 16V 90KM 66kW
Auto bardzo atrakcyjne optycznie, szpanerskie:) Silnik 1,4 75KM pozwala na całkiem dynamiczna jazde, Wnętrze niecodzienne, duzo gadzetów, efektowny design i bardzo duzo miejsca. ma nieznaczne mankamenty ale uważam ze i tak jest git.
3,7
~Andzia
Hatchback 1.4 i 16V 90KM 66kW
Całokształt - jest OK. Mam go dopiero 10 dni. Jezeli chodzi o wyglad jest poprostu kochany - wnetrze pelne uczucia, a co do tego co jest pod maska to wydaje mi sie wystarczajacy do jazdy w miescie i na polskich drogach.
~_lukasz_-
Hatchback 1.4 i 16V 90KM 66kW
Auto godne polecenia. Bardzo uniwersalne pomimo swoich niewielkich rozmiarów. Silnik zaskakuje, przy tej masie samochod jest dynamiczny i pali mniej niz w wersji 60km.
3,8
~zbihoo
Hatchback 1.4 i 16V 90KM 66kW
Ogólnie nieźle, lubię ten samochód. Ze względu na różne drobiazgi będę jednak szukał innego. Największa zaletą jest przestrzeń i przestronny bagażnik - jak na tą klasę.
3,5
~kbzyk@wp.pl
Hatchback 1.4 i 16V 90KM 66kW
autko dobre do miasta, trzeszczące plastiki, dość pojemne, wystarcza na 2 osoby + zakupy
Citroen C3 I Hatchback