Lista ocen Citroen C3 I Hatchback 1.4 i 16V 90KM 66kW 2003-2010 (31) - Ergonomia

Na liście zabraknie 56 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~piozma
Hatchback 1.4 i 16V 90KM 66kW
Byłoby super gdyby nie zbyt daleko w przodzie umieszczone sterowanie oknami elektrycznymi powodujące konieczność odrywania pleców od fotela . Poza tym dość festyniarskie wskaźniki , może nie przeszkadzałyby gdyby nie przekombinowany obrotomierz ponoć wzorowany na 2CV ala za to ciężki do odczytania . Twarde plastiki ale nie trzeszczą .
~Jarek (Pomorze)
Hatchback 1.4 i 16V 90KM 66kW
Moim zdaniem zasługuje na piątkę. Niczego nie trzeba szukać, a regulacja radia przy kierownicy to duża wygoda. Jak miałbym się do czegoś przyczepić to może do foteli. Czaem coś łupie w krzyżu po dłuższej jeżdzie.
~citromen
Hatchback 1.4 i 16V 90KM 66kW
wersja furio - brak wysokości regulacji fotela , samochód stworzono do krótkich i srednich tras i takie ma fotele . ok na długich nie wiem . maxymalnie przejechałem nim 400 km jednorazowo .
~J.G.
Hatchback 1.4 i 16V 90KM 66kW
Niewygodnie umieszczone klawisze otwierania okien. Brak klaksonu w przełączniku pod kierownicą. Ten pomysł w poprzednich samochodach citroena był naprawdę dobry (zawsze pod ręką)
~Maciek
Hatchback 1.4 i 16V 90KM 66kW
Przełącznik szyb umieszczony centralnie, to duża zaleta. Większość umieszcza go w drzwiach i zmusza kierowcę do odrywania lewej ręki od kierownicy.
~zbihoo
Hatchback 1.4 i 16V 90KM 66kW
Całkiem przyjemnie się wszystko obsługuję, minus za przyciski do opuszczania szyb znajdujące sie w przedniej kolumnie.
~niebieski
Hatchback 1.4 i 16V 90KM 66kW
Na początku miałem wrazęnie, że wchodzę do auta z kosmicznym wnętrzem a teraz jest super, nie ma problemu
~NIE POLECAM
Hatchback 1.4 i 16V 90KM 66kW
Podnoścniki szyb są dziadowsko umiejscowione. Ale reszta nawet spoko-jak na samochód tej klasy.
~Andrzej
Hatchback 1.4 i 16V 90KM 66kW
przejechałem jednego dnia 1200 km, wysiadłem i chciałem zaraz z powrotem do niego siadać i jechać dalej.
Dziennik kosztów dla Citroen C3 I Hatchback 1.4 i 16V 90KM 66kW
8,7
~Mariusz
Hatchback 1.4 i 16V 90KM 66kW
Przyciski szyb przy drążku zmiany biegów, to porażka, poza tym super
Citroen C3 I Hatchback