Oceny Citroen C4 Picasso I 1.6 VTi 120KM 88kW 2008-2013

Najnowsze oceny Citroen C4 Picasso I 1.6 VTi 120KM 88kW 2008-2013

2,4
~Malmo
Picasso 1.6 VTi 120KM 88kW
auto wygodne dla rodziny, wygląd to kwestia gustu powiedzmy że może się podobać... miękkie zawieszenie za miękkie, z mojego doświadczenia dzieci mniej wymiotują w "twardszych samochodach", duży bagażnik ale brak w nim schowka - minimalny chyba na paczkę fajek no może dwie, jakiś archaiczny wózek na kółkach w wyposażeniu rozkładany - taki dla seniora żeby nie dźwigał 4 butelek 1,5 litra - nie użyty ani razu a trzeba gdzieś to trzymać -...
2,7
~Kazimierz
Picasso 1.6 VTi 120KM 88kW
Mam go od nowości. Ma ledwie 66 tyś. km. Nie chce mi się wypisywać tego co w nim już wymieniłem, i co jeszcze jest do wymiany. Ogólnie: ładny, przestronny samochód z zdecydowanie za słabym silnikiem, bardzo nietrwały. Nie polecam tego silnika do tego auta.
3,5
~SingSing74
Picasso 1.6 VTi 120KM 88kW
Autem jeździ się dobrze lecz kupując nowe miałem nadzieję, że przy moich małych przebiegach mam przynajmniej 5 lat spokoju. A tu najgorsza z możliwych usterek. Gdyby nawet padł silnik, to można na gwarancji go wymienić i auto dalej jest jak nowe. Jednak naprawa lakieru powoduje że auto wzbudza podejrzenia podczas ewentualnej odsprzedaży, a co gorsza niesmak w czasie jego użytkowania. Citroena już nie kupię.
~aprox
Picasso 1.6 VTi 120KM 88kW
jak dla mnie był to strzał w dziesiątkę - przyjemność z jazdy, komfort siedzenia, przestrzeń, nareszcie w moim przypadku kapitalny silnik benzynowy ( jak ja kocham tan dźwięk silnika a właściwie jego brak :) )fajne wyposażenie - mam to szczęście że mam auto po liftingu tak więc mam lampy diodowe:) - oglądałem z żoną kilka samochodów tej klasy ale to właściwie była miłość od pierwszego spojrzenia :)
3,2
~Gosc
Picasso 1.6 VTi 120KM 88kW
Ogolnie auto fajne I wygodne. Nawala elektryka, duzo pali, silnik 1,6 vti benzyna stanowczo za mały.
~Karol
Picasso 1.6 VTi 120KM 88kW
Przyjemny samochod, typowy krazownik na dlugie trasy.
3,4
~cycu2007
Picasso 1.6 VTi 120KM 88kW
Poszła legendarna uszczelka pod głowicą. Kosztowało mnie to masę pieniędzy, nerwów i siedzenia w domu przez prawie miesiąc. Oczywiście człowiek po szkodzie dowiaduje się, że ten silnik jest jednym z najgorszym i żeby najszybciej jak się da sprzedawać. (Silnik)
~Mariusz
Picasso 1.6 VTi 120KM 88kW
Podstawowy silnik wystarcza do normalnej jazdy, ale poziomu adrenaliny nie podniesie ;) (Silnik)
~sroww
4,1
~Marek G.
Picasso 1.6 VTi 120KM 88kW
Generalnie cichy, ale robi się dość głośny na wyższych obrotach. Mam wrażenie że lepiej pracuje na etylinie 98. (Silnik)