Lista ocen Citroen C5 I (175) - Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów

Na liście zabraknie 289 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~TommyB (tomasz@master.pl)
Hatchback 1.8i 16V 116KM 85kW
Każdy kto wsiądzie mówi mi że jest miejsca jak w samolocie i wszędzie daleko, a ja z kolei z kim bym nie jechał to sie czuje jak w smarcie, w C5 miejsca jest faktycznie sporo i jak to bywa człowiek przyzwyczaja się do dobrego, bagażnik też spory, po rozłożeniu foteli z tyłu to już mała ciężarówka, wiem że napewno wchodzą panele podłogowe w ilości 50mkw. i jeszcze był 3 pasażer, ale ściśnięty trochę, woziłem też stelaże pod regipsy, ogólnie...
~Michal Stepien
Hatchback 2.0 HDi 109KM 80kW
Bardzo dobrze. Z prodzu duzo miejsca i latwo zajac dobra pozycje, kierownica regulowana w dwoch plaszczyznach, fotel w.... sam nie wiem, bardzo wielu, no i podlokietnik na trasie to jest cos pieknego. Z tylu ok dla dwoch osob, troche malo miejsca na nogi w porownaiu z np C6, ale jezdilo sie w trasy po 2000km i znajomi nie narzekali, no moze troche. Trzy osoby tez sie zmieszcza ale tylko na godzine, dwie, pozniej juz sie robi niewygodnie.
~pitcarn
Kombi 2.0i 16V 136KM 100kW
Jest bardzo ok. Przewoziłem już masę gratów np. szafę 2.30 m (po rozkręceniu) i wchodzi z zamkniętą tylną klapą. Jedyny minus przy lpg - koło zapasowe w bagażniku czasem troszkę przeszkadza. Zestawu do łatania opon w sprayu nie polecam, u mnie się nie sprawdził a dodał kupę roboty (czyszczenia tego badziewia) i niepotrzebnych nerwów chłopakom w wulkanizacji przez co cena usługi solidnie wzrosła.
~Sroqraf
Hatchback 2.0i 16V 136KM 100kW
Nie oszukujmy się, auto jest obszerne, wnętrze też. Jeśli ktoś mówi, że w C5 nie może znaleźć wystarczająco dużo miejsca, powinien zasiadać w części ładunkowej dostawczaka. Z przodu sporo miejsca, podłokietniki itd - maksimum komfortu. Z tyłu? Konstrukcja przednich foteli daje dużo miejsca na wysokości kolan, podłokietnik z uchwytami na kubki, wygodna kanapa - nawet dla 3 osób. Super.
~Zenekis
Hatchback 2.0 HDi 109KM 80kW
LUX. Wszędzie pełno miejsca - szczególnie jak wsiadłem z volvo s40. Samochód z zewnątrz wygląda na mniejszy niż się to odczuwa w środku. Duży bagażnik - bardzo lubię hatchbacki bo naprawdę można popakować - przywiozłem kiedyś z ikei szafę i dwie komody mając pasażera i 200 kilometrów do domu bez problemu. Podłokietnik - bajka - samochód bez podłokietnika to pół samochodu.
~MegaW
Hatchback 2.0i 16V 136KM 100kW
Jestem osobą w miarę dużą (194cm,120kg) i musze przyznać , że z przodu jest naprawdę dużo miejsca każdy da sobie radę i jako kierowca i pasażer . Niestety przez szybko opadającą linię dachu z tyłu miejsca na głowę jest znacznie mniej . Przez ten fakt opinia jest zaniżona bo w tej klasie samochodów dużo miejsca z przodu to za mało
~Robert D.
Hatchback 2.2 HDi FAP 133KM 98kW
Duży samochód i dużo miejsca - komfortowo - świetne auto na długie trasy. W wersji exclusive super tapicerka typu "moara" + plastikowe "drewno" - jest naprawdę przytulnie i przyjemnie. Wygodę poprawiają podłokietniki osobno dla kierowcy i pasażera oraz podłokietnik dla pasażerów tylnej kanapy wyposażony w schowek i uchwyty na kubki.
~mack1295
Kombi 2.0 HDi 109KM 80kW
Przestrzeń jest domeną tego wozu!!! Miejsca jest tyle co w limuzynie i na szerokość na długość(dużo więcej niż w nowym modelu) Ja mam 2m i za mną ktoś bez problemu usiądzie(co jest swoistą rzadkościa). Przestrzeni wystarczy dla piątki osób a w cztery osoby jest pusto!!!
~steff
Hatchback 2.0 HDi 109KM 80kW
Dużo miejsca, subiektywnie więcej niż w podobnych wozach tego segmentu. To duże auto. Bardzo duży bagaznik. Po złożeniu siedzeń wchodzą bez problemu dwa rowery górskie bez konieczności demontażu niczego z nich. Wszedłby trzeci cały, ale byłby już powyzej linii okien.
Dziennik kosztów dla Citroen C5 I
7,2
10,9
11,8
~Apentuła Niewdziosek
Hatchback 2.0i 16V 136KM 100kW
Z tą przestrzenią to zależy dla kogo - osoby normalnego średniego wzrostu mają jej na pewno pod dostatkiem, ale ci wyżsi kierowcy to tak nie do końca - jak na wielkość auta mogłoby jednak być lepiej. Pasażerowie na tylnej kanapie na -5.