Lista ocen Citroen Grand C4 Picasso I 1.6 HDi 109KM 80kW 2006-2013 (19) - Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów

Na liście zabraknie 9 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~pik-pok4@wp.pl
Grand Picasso 1.6 HDi 109KM 80kW
Przestrzeni jest sporo. Z przodu żadnych zastrzeżeń, jest nawet więcej niż się spodziewałem. Fotele są super. Z tyłu 3 jednakowe fotele, ale przy moich gabarytach zbyt wąskie, ale większość rodaków się spokojnie zmieści. Tym nie mniej po złożeniu środkowego fotela, mogłyby fotele mieć opcje przesunięcia do środka (jak w poprzednim fordzie c-max). Brakuje też podłokietnika środkowego jeśli nikt nie jedzie z tyłu na środku. Ostatni rząd foteli...
~danbort@hot.pl
Grand Picasso 1.6 HDi 109KM 80kW
Mnóstwo miejsca zwłaszcza dla kierowcy i pasażera obok. Ogromna przednia szyba jest mocno wysunięta do przodu auta przez co ilość przestrzeni jest imponująca. Pasażerowie drugiego rzędu równiez nie mogą narzekać na brak miejsca. Ich fotele dają się przesuwać regulować w wielu płaszczyznach. Dwa - składane w podłodze bagażnika - fotele trzeciego rzędu nie są juz tak wygodne. Z uwagi na brak wystarczającego miejsca na nogi nadają się raczej dla...
~Pln
Grand Picasso 1.6 HDi 109KM 80kW
mnóstwo przestrzeni jak na takie wymiary auta (jego długość/szerokość) Bez problemu jeździliśmy w 4 osoby dorosłe + 2 dzieci w fotelikach. Przy układzie 2+2 w drugim rzędzie pomiędzy fotelikami dziecięcymi zmieściły się 2 foteliki rowerowe posadzone na siedzeniu jeden na drugim i zapięte w pasy! To też zasługa braku tunelu między przednimi siedzeniami. Przepastny bagażnik pomieści wszystkie bagaże na wakacyjny wyjazd z dziećmi.
~Lembi
Grand Picasso 1.6 HDi 109KM 80kW
Przy wzroście 190 cm. nie mam żadnych problemów zarówno na fotelu kierowcy jak i na miejscach dla pasażerów. Mnóstwo miejsca nad głową i na nogi. Dodatkowo możliwość przesuwania i pochylania oparcia foteli przednich. Fotele przednie dość twarde ale komfortowe, zapewniają świetne trzymanie boczne. Trasy rzędu 300 km. pokonywałem bez żadnego zmęczenia. Pojemność bagażnika znakomita, dostęp do niego też.
~Radek
Grand Picasso 1.6 HDi 109KM 80kW
Ogromna przestrzeń dla każdego. Dużo miejsca na nogi w 2 rzędzie. Fotele w 2 rzędzie dodatkowo przesuwane (można wybrać czy chcemy więcej miejsca z tyłu czy w bagażniku). Z przodu też dużo miejsca. Bagażniku bardzo duży ale pod podłogą znajduja sie dodatkowe fotele więc nie ma Dużo dodatkowych schowków.
~wawrze
Grand Picasso 1.6 HDi 109KM 80kW
Siedzi się wysoko jak w SUVie, wyżej niż w innych minivamach, którymi jeździłem. W drugim rzędzie na luzie wchodzą trzy foteliki albo dwa foteliki i dorosły. W trzecim rzędzie swobodnie mieści się osoba 180 cm wzrostu, dla wyższych może być już niewygodnie.
~Micho
Grand Picasso 1.6 HDi 109KM 80kW
Ogromna przestrzeń szczególnie z przodu. Pasażerowie drugiego rzędu również mają bardzo dużo miejsca. Trzeci rząd siedzeń trzeba traktować jak dodatkowe miejsca w razie awaryjnej potrzeby \"zapakowania\" dwóch kolejnych osób. Najlepiej niedużych :)
~Marcin
Grand Picasso 1.6 HDi 109KM 80kW
Dosyć miejsca dla kierowcy i pasażerów. Mam zainstalowany fotelik dla dziecka do jazdy tyłem, za siedzeniem pasażera i powoduje on, że na przednim fotelu jest mało miejsca. Warto dokonać przymiarki przed zakupem. Ja tego nie zrobiłem.
~fik121
Grand Picasso 1.6 HDi 109KM 80kW
Wszystko było by doskonale gdyby nie mały mankament. Po zamocowaniu fotelika z tyłu syn(4 lata) ma mało miejsca na nogi gdy przedni fotel jest nawet lek podsunięty do tyłu. Sam jak jechałem z tyłu moje odczucia komfortowo.
Dziennik kosztów dla Citroen Grand C4 Picasso I 1.6 HDi 109KM 80kW
7,2
~Dariusz
Grand Picasso 1.6 HDi 109KM 80kW
nie jest to limuzyna ani van więc się nie czepiam - możliwość regulacji oddalenia drugiego rzędu siedzeń to plus, brakuje jednak możliwości całkowitego wyjęcia siedzeń jak to było w Xsarze Picasso