Lista ocen Citroen Grand C4 Picasso I 2.0 HDi 136KM 100kW 2006-2013 (12) - Silnik

Na liście zabraknie 3 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Pan_Buka
Grand Picasso 2.0 HDi 136KM 100kW
Kapitalna maszyna, wystarczająco jak na moje potrzeby dynamiczna i w zasadzie bezawaryjna (opinie o bezawaryjności mam popartą danymi o innych tego typu jednostkach). Spalanie na poziomie 6,7 na 10000km (jedne z liczników wykorzystuję tylko do tego celu, a zlicza on tylko do takiego właśnie przebiegu).
~Tomasz
Grand Picasso 2.0 HDi 136KM 100kW
Dynamiczny, duży zapas mocy (cała rodzina spakowana na wkacje + 4 rowery na haku i nie czuć w ogóle różnicy). Brak awarii (tylko raz jakiś czujnik), olej wymieniany po max. 15000 km. Filtr FAP ok, pod warunkiem, że od czasu do czasu się przejedzie po szybszej drodze.
~maciekziuzia
Grand Picasso 2.0 HDi 136KM 100kW
Nie mam żadnych problemów, jedyny poważniejszy to zabrudzony ( i jak się okazało uszkodzony) zawór EGR, ale to przy tym przebiegu sprawa eksploatacyjna i brudnego paliwa. Reszta przy tym stopniu komplikacji "odpukać" bez problemów po ok. 20000km w ciągu roku.
~Jakub
Grand Picasso 2.0 HDi 136KM 100kW
Bardzo dobry, mocny i ekonomiczny. Nie mam żadnych problemów z wyprzedzaniem. Jedyny problem jest z utrzymaniem prędkości, za która nie dostaje się mandatów. Na szczęście jest tempomat :)
~Michał
Grand Picasso 2.0 HDi 136KM 100kW
Ekonomiczny, cichy, bardzo elastyczny i co ważne bardzo tani w serwisowaniu np. Wymiana płynu fap na oryginalny 600 pln (w BMW płaciłem za identyczną wymianę ponad 2000 pln).
~Tomasz Szymański
Grand Picasso 2.0 HDi 136KM 100kW
Słynne 2.0 HDi... na razie bez zarzutów... bardzo miło zaskoczył mnie kulturą pracy w trakcie jazdy przy większych prędkościach... na postoju trochę gorzej...
~MaciuK
Grand Picasso 2.0 HDi 136KM 100kW
Cos zaczelo przerywac ale niemam pojecia czy to silnik czy skrzynia biegow na 1 biegu przy starcie szarpie 2 razy a puzniej jedzie normalnie
~Przemo
Grand Picasso 2.0 HDi 136KM 100kW
Silnik super to wkoncu citroen . Mondeo było mocniejsze ale benzyna wiec zbieralo się gorzej
~Przemysław L.
Grand Picasso 2.0 HDi 136KM 100kW
silnik super jak to citroena bez problemów ciągnie dosyć ciężki jednak samochód
Dziennik kosztów dla Citroen Grand C4 Picasso I 2.0 HDi 136KM 100kW
8,1