Lista ocen Citroen Grand C4 Picasso I 2.0 HDi 136KM 100kW 2006-2013 (10) - Układ jezdny

Na liście zabraknie 5 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~tomik0
Grand Picasso 2.0 HDi 136KM 100kW
precyzyjny , ale wadą jest to już czytałem u paru innych użytkowników : w okolicy 1120km/h zaczyna trząś kierownicą ( pomaga bardzo perfekcyjne wyważenie - mimo że mam opony już z felgami i zimę i lato - oraz zamiana felg fabrycznych na nowe alu albo stalowe ale lepszej jakości ) Myślałem że tak jest tylko u mnie ale na tym forum czytałem podobne opinie .
~Pan_Buka
Grand Picasso 2.0 HDi 136KM 100kW
Bardzo miękki, niektórzy narzekają na głośną pracę z przodu - ja jakoś tego nie zauważam. Niestety poduszki zawieszenia pneumatycznego po 80 do 100 tys.kilometrów tracą szczelność i wymagają wymiany - a to trochę kosztuje
~Darek
Grand Picasso 2.0 HDi 136KM 100kW
Jak na minivana jest super. Bardzo fajnie sie tym jezdzi. Wsiadam i prowadze z przyjemnością. Jest bardzo przytulnie i prowadzi sie mieciutko.
~Jakub
Grand Picasso 2.0 HDi 136KM 100kW
Wjeżdzając pustym autem w poprzeczne nierówności na łuku odnosi się wrażenie, że samochód ucieka na zewnętrzną. Wrażenie ustaje po załadowaniu auta.
~maciekziuzia
Grand Picasso 2.0 HDi 136KM 100kW
Narazie bez zastrzeżeń, nie mam żadnych problemów, sprawdzane podczas ostatniego przeglądu technicznego - zero luzów.
~MaciuK
Grand Picasso 2.0 HDi 136KM 100kW
tu niemam nic do zarzycenia jezdzi sie wygodnie posiadam najbogatsza wersje z brazowa skora. Auto Przyjemnie w prowadzeniu
~Przemo
Grand Picasso 2.0 HDi 136KM 100kW
Zawsze mogło by być lepiej ale i tak jest dobrze nie jest to co prawda bx na hydraulice
~Przemysław L.
Grand Picasso 2.0 HDi 136KM 100kW
nie jest żle ale nie jest to niestety citroenna hydraulice kiedyś jezdziłem bx benzyną i było o niebo lepiej
~Tomasz Szymański
Grand Picasso 2.0 HDi 136KM 100kW
Zawieszenie generalnie komfortowe, choć czasem coś stuknie i nie lubi poprzecznych nierówności...

Citroen Grand C4 Picasso I – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~Michał
Grand Picasso 2.0 HDi 136KM 100kW
Precyzyjny, lekki i sprawiający wrażenie płynięcia.