Lista ocen Citroen Saxo 1.5 D 57KM 42kW 1996-2004 (31) - Układ jezdny

Na liście zabraknie 44 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Wojtek
Hatchback 1.5 D 57KM 42kW
Nie wymagajmy cudów od małego samochodzika. Prowadzi się dobrze jeśli nie jedzie się za szybko. Do jazdy 100km/h w sam raz.
~Tak, ale z klimą i mocniejszym silnikiem
Hatchback 1.5 D 57KM 42kW
Jako tako. Zawieszenie komfortowe, ale słychać mocno jego prace. Poza tym autko nie lubi zbyt szybkich zakrętów.
~achhh
Hatchback 1.5 D 57KM 42kW
zawieszenie przednie nie do zdarcia - wahaczowe gumy wytrzymują ok. 50-70tys km lekko, amortyzatory i belka... znacznie dłużej...
~Tomi
Hatchback 1.5 D 57KM 42kW
twarde zawieszenie. Dośc dobrze trzyma na ostrych łukach, podczas gwałtownych manewrów auto zachowuje spokój.
~gregorjan81@interia.pl
Hatchback 1.5 D 57KM 42kW
dośc komfortowe zawieszenie,na kretych drogach nie ma co przesadzc z predkosciami-zreszta z tym silnikiem nie słuzy do scigania
~Greg
Hatchback 1.5 D 57KM 42kW
Zawsze mogloby byc lepiej ale jak na tej klasy auto to bardzo dobrze sobie radzi zarowno na prostej jak i w szybkich zakretach
~wadrzyk1@o2.pl
Hatchback 1.5 D 57KM 42kW
dobrze się trzyma drogi, na zakrętach też ok, jak na ten przebieg to ok, wymieniłem sworznie przednie
~marioos_k@poczta.onet.pl
Hatchback 1.5 D 57KM 42kW
świetnie trzyma się drogi. trochę się tłucze ale 65000km po Wrocławiu to tak jak 1000000 po normalnej drodze
~Darek
Hatchback 1.5 D 57KM 42kW
mam przejechane 75 tys km i słyszę nieznaczne stuki w zawieszeniu co mnie strasznie wkurza

Usterki Citroen Saxo

Citroen Saxo – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~pulkownik90
Hatchback 1.5 D 57KM 42kW
Dość precyzyjny, przy drobnym ruchu kierownicy, auto od razu reaguje.