Lista ocen Citroen Xantia I Liftback 1.8 i 16V 110KM 81kW 1995-1998 (17) - Wentylacja i ogrzewanie

Na liście zabraknie 19 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~moroaman
Liftback 1.8 i 16V 110KM 81kW
wentylacja istnieje, auto szybko łapie temperaturę (zimą jakieś 3 kilometry i już wieje ciepłe). Ważna sprawa - w słoneczny, letni dzień na parkingu wnętrze samochodu nagrzewa się MASAKRYCZNIE...nie wiem jaka jest przyczyna - szyby mam oryginalne...czasami nawet pod koniec lutego muszę okienko lekko uchylać. Nawiew działa na najwyższym biegu głośno...
~Lenny_White
Liftback 1.8 i 16V 110KM 81kW
Wentylacja i ogrzewanie w tym samochodzie to rewelacja!!! W mroźne dni w minutę po odpaleniu auta z nawiewów zaczyna lecieć gorące powietrze i w miły sposób ogrzewa całe obszerne wnętrze. Przy maksymalnym położeniu manetki ogrzewania można się ugotować w środku;-) Nie spotkałem się z tak wydajnym systemem w żadnym innym samochodzie.
~Jakubek601
Liftback 1.8 i 16V 110KM 81kW
Klimatyzacja działa jak należy, bardzo szybko schładza w gorące dni. Ogrzewanie w zimie przy -15 st. C bardzo wydajne - po przejechaniu 500 m już leci ciepełko. Nie ma zjawiska parowania szyb, chyba że komuś nagrzewnica się rozszczelniła.
~mati@z.pl
Liftback 1.8 i 16V 110KM 81kW
totalna rewelacja - nie wiem czy to zasluga mojego egzemplarza, czy Xantii wogole, ale cieple powietrze nawet w najwieksze mrozy dmucha nad podziw szybko, nie wiem ile minut po odpaleniu silnika, ale to jest blysk - efekt niespotykany w innych samochodach
~Rafał Kucharczyk
Liftback 1.8 i 16V 110KM 81kW
Ogrzewanie działa błyskawicznie!!! W ciągu kilku minut w aucie jest upał. Wentylacja też jest w porządku. Do małej wady zaliczyłbym szybkie nagrzewanie się wnętrza w czasie dużych upałów.
~Pawel
Liftback 1.8 i 16V 110KM 81kW
w moim chyba uszkodzona bo mi strasznie paruje zima i przy mocnych deszczach i slabo wentyluje nie jest w stanie usunac zaparowania
~franz@jawnet.pl
Liftback 1.8 i 16V 110KM 81kW
szybko się nagrzewa i dobrze wentyluje, szkoda że regulacja suwakami ale dobrze chodzi
~Krzysztof-Świecie
Liftback 1.8 i 16V 110KM 81kW
szyby nie parują, nie zamarzają-wnętrze szybko się nagrzewa nawet w największe mrozy, nie mam klimy
~Jurek Czyż, jc406@wp.pl
Liftback 1.8 i 16V 110KM 81kW
Szybkie nagrzewanie silnika, szybkie odparowywanie szyb, dobra, choć nie najwyższa wydajnośc nagrzewnicy.
~simonmk@wp.pl
Liftback 1.8 i 16V 110KM 81kW
błyskawicznie się nagrzewa, gdy zimno. Klima nie mrozi ale obniża ciepłotę we wnętrzu
Citroen Xantia I Liftback