Oceny Citroen XM II Hatchback 2.1 TD 12V 109KM 80kW 1994-2000

Pozytywne zaskoczenie

Najnowsze oceny Citroen XM II Hatchback 2.1 TD 12V 109KM 80kW 1994-2000

~s
Hatchback 2.1 TD 12V 109KM 80kW
Coz moge rzec... Kocham to auto calym sercem! To, jak wiele radosci z jazdy zapewnia ten wehikul jest nieopisane. Ale trzeba tez w nie stale inwestowac. To auto wymaga pieniedzy. Mimo wszystko polecam to auto. Zapewnia niesamowity luksus i komfort jazdy, za swoja cene. Czy warto czy nie - wg mnie warto. Roczny koszt utrzymania tego auta okreslam na ok. 2-3tys zl (nie liczac benzyny). Tyle niestety potrzeba azeby sie nimw pelni cieszyc....
2,6
~Jacek P 35
Hatchback 2.1 TD 12V 109KM 80kW
Mimo kultowego designu, ogromnej ilości miejsca w środku, dobrej ergomonii i ekonomicznego silnika. Całe auto to porażka. Wszysko się psuje, dosłownie wszysko! Wszędzie coś stuka puka trzeszczy. Hydraulicze zawieszenie jet trochę lepsze niż klasyczne ale koszy związane z jego utrzymaniem i kłopoty z tym związane nie rekompensują tej różnicy w żadnym wypadku. Nigdy nie wierzcie w słowa \"dobrze utrzymane\" to jest niemożliwe. Tego typu układy...
~xstrememotors@interia.pl
Hatchback 2.1 TD 12V 109KM 80kW
Citroen Xm 2,1 Turbo D to doskonały samochód który potrafi być szybki jak pojazd z gwiezdnych wojen, ekonomiczny jak odrzutowieć na postoju, komfortowy jak czarodziejski dywan i praktyczny i nie zawodny jak.... Citroen:) gdyby kobiety były podobne do Xm-ek były by z pewnością najpiękniejszymi kobietami na Świecie.. CITROEN XM IS THE BEST!!!!
~dpiczak@op.pl
Hatchback 2.1 TD 12V 109KM 80kW
Z uwagi na bardzo nowoczesne rozwiązania techniczne, nie stosowane w innych autach tej klasy w czasie gdy to auto było produkowane, powstał stereotyp że auto jest awaryjne. Bzdura. Koszt serwisu nie odbiega od innych aut. Z zastrzeżeniem - samochód Citroen XM musi być serwisowany tam gzie to potrafią robić. Amen.
~szwolo@wp.pl
Hatchback 2.1 TD 12V 109KM 80kW
Auto mogące być i będące samochodem marzeń dla wielu. Ma ku temu wszelkie przesłanki. Jest piękny, nietuzinkowy i sprawia, że jadąc nim czuję się naprawdę świetnie. Po prostu w nim rządzę :) Tak sam dla siebie i to mi wystarczy.
~gadzalini
Hatchback 2.1 TD 12V 109KM 80kW
Lubię go, mam nadzieję że z wzajemnością. Jest taki jak chciałem, no i mogę wozić pasażerów ze sztucznymi szczękami po naszych wyboistych polskich drogach nie bojąc się że je zgubią, no i moja wątroba też mi nie lata po całym ciele.
3,5
~blekota
Hatchback 2.1 TD 12V 109KM 80kW
naprawde oprocz komfortu i indywidualizmu nic wiecej nieoferuje!......o! przepraszam oferuje!:duzo grzebania,malo jezdzenia i gratisowo zrujnuje kieszen!To jednak prawda ze Xantia jest duzo lepsza a komfortem nie ustepuje Xmowi.
~XeNeS
Hatchback 2.1 TD 12V 109KM 80kW
Jeśli świadomie ktoś kupi XM\'a Mk2 - zawiedziony nie będzie. Trzeba mieć swiadomość iż auto jest ekscentryczne i zaczyna się powoli robić kolekcjonerskie (cena!)
~Guliver
Hatchback 2.1 TD 12V 109KM 80kW
Doskonale to pewnie było jak się nim wyjechało z salonu :)
3,5
~Tester "4"
Hatchback 2.1 TD 12V 109KM 80kW
gdybym niekochal Citroenow to nigdy bym go niekupil choc to moj 4ty citroen to uwazam ze jest to najbardzie niedopracowany model tej firmy(chodzi mi o usterkowosc oczywiscie)
Citroen XM II Hatchback