Lista ocen Citroen Xsara II (182) - Całokształt

Na liście zabraknie 127 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~ANTONI OL
Kombi 1.4 i 75KM 55kW
Ogólnie niezłe autko,bardzo wygodne i ładne.Ale nie zadbane uprzykrzy życie.Ciezkie do zdiagnozowania usterki (elektryka)
~Ola
Hatchback 1.4 i 75KM 55kW
Auto naprawdę dobre, albo mój to taki udany egzemplarz. Przez ponad 8 lat użytkowania z samochodem w zasadzie nic się nie działo.
~BOSS
Hatchback 1.6 i 16V 109KM 80kW
naprawde niezle na tle przereklamowanej niemieckiej konkurencji drozszej a w dodatku bez polowy wyposazenia w porownaniu do cytryny
~kierowczyni
Hatchback 1.4 HDi 68KM 50kW
słabiutki silnik (nominalne 70 kM) strasznie irytuje na trasie, w mieście daje radę nie ruszam ze świateł jako furmanki niektóre
~Jacek
Hatchback 1.4 i 75KM 55kW
Jestem naprawde zadowolony z wyboru. Na poczatku byłem nastawiony sceptycznie do tego auta ale szybko zmieniło sie moje nastawienie.
~Maniek maniekmon@wp.pl
Hatchback 1.6 i 16V 109KM 80kW
Auto godne polecenia ze względu na na bardzo niska cenę używanych egzemplarzy, komfort, malą usterkowość i niskie spalanie
~skrzydel
Hatchback 1.8 i 90KM 66kW
elektryka dobra pracuje cicho dobrze sie prowadzi widocznosc bardzo dobra spalanie wnormie ja poprostu nie mam zastrzezen do tego auta
~marcin1gaska@op.pl
Hatchback 1.9 D 71KM 52kW
to najlepsze auto jakie mialem, wczesniej jezdzilem lanosem a potem astra, od 2 lat mam Xare i czuje ze jeszcze dlugo nia pojezdze!
~wieslawp18@wp.pl
Kombi 2.0 i 16V 137KM 101kW
Moja ogólna ocena jest wysoka. Jeżdzi się wygodnie,przyjemnie i bardzo ekonomicznie. Polecam xarę 2HDi [exlusive].
~Janusz z RYBNIKA.
Kombi 1.6 i 16V 109KM 80kW
Auto jako caloksztalt BDB.zobaczymy co bedzie dalej. Z powazaniem zadowolony posiadacz XSARY.