Lista ocen Citroen Xsara II (182) - Całokształt

Na liście zabraknie 127 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Hektor.
Hatchback 1.4 i 75KM 55kW
Rozczarowałem się tą marką do tego stopnia, że cytrynę sprzedałem i jestem pewien, że to był mój ostatni Citroen w życiu. Odradzam!
~verum@hbz.com.pl
Hatchback 1.4 i 75KM 55kW
Auto o wspaniałej elegancji i absolutnie niezawodne, ze wspaniałym układem jezdnym i komfortem jazdy, rewelacyjna cena, ogólnie cudo !
~wojtek
Hatchback 1.4 i 75KM 55kW
bardzo wygodny,atrakcyjny wygląd zwłaszcze 3d, świetne zawieszenie, brakuje podparcia pleców na odcinku lędźwiowym
~chiron
Kombi 1.9 D 71KM 52kW
Citroen Xsara to bardzo fajne auto, pakowne, ekonomiczne i niezawodne (poza elektryką)
~Rafał
Hatchback 1.4 i 75KM 55kW
jeśli ma się na podorędziu znajomego mechanika i nie wymaga się zbyt wiele to doskonały samochód do miasta
~wojtwojt@op.pl
Hatchback 2.0 HDi 90KM 66kW
Bardzo przyjemne auto, z przyzwoitą mocą a tylko 90 km, zawieszenie jeśli jest sprawne to jest super.
~xantia_t.c.t_lodz@interia.pl
Hatchback 2.0 HDi 90KM 66kW
Rewelacyjny samochód z super wyposażeniem za rozsądne pieniądze, sporo miejsca w środku i duży bagażnik
~hoobciu@o2.pl
Hatchback 1.6 i 16V 109KM 80kW
Bardzo przyjemny samochód polecam wszystkim którzy chcą mieć w miare nowy samochod za rozsądne pieniądze.
~tomek
Hatchback 1.6 i 88KM 65kW
bardzo dobry samochód, przeczy ogólnej opini o awaryjności sam. francuskich, jestem bardzo zadowolony
Dziennik kosztów dla Citroen Xsara II
6,1
7,9
~Doktorr
Kombi 1.9 D 71KM 52kW
Wszystko może być w aucie fajne ale jak się jeździ co 3 miesiące do mechanika to ocena nie może być inna.