Lista ocen Citroen ZX Hatchback 1.4 i 75KM 55kW 1991-1997 (70) - Wyciszenie

Na liście zabraknie 80 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Plewson
Hatchback 1.4 i 75KM 55kW
Wyciszenie? A co to takiego? Jak na standardy starych, tanich aut, nie jest najgorzej, natomiast w porównaniu z autami nowymi jest kiepsko. Przy prędkości rzędu 90km/h trzeba mówić podniesionym tonem do pasażerów, póżniej jest już tylko gorzej. W związku z tym było to pierwsze auto, w którym sam wygłuszyłem większość nadwozia.
~The RuNnEr
Hatchback 1.4 i 75KM 55kW
Nawet w Polonezie było ciszej. Wyje jak zarzynana klacz. O ile w mieście jeszcze da się znieść te wycie to na trasie jest tragedia, nie da się rozmawiać. Nawet dobre audio nie zagłuszy wszędobylskiego nieprzyjemnego wycia
~dwabulaje
Hatchback 1.4 i 75KM 55kW
Wyciszenie mogłoby być troszeczkę lepsze, ale jak się włączy radio to jest dobrze. Zapewne, gdyby producent zastosował w silniku zawory z automatyczną regulacją, to w środku i na zewnątrz byłoby parę decybeli mniej.
~alq
Hatchback 1.4 i 75KM 55kW
Kiepskie wyciszenie. Dałem mojego ZX do wyciszenia, ale nie za wiele to dało, dźwięk jest teraz trochę przytłumiony, ale jakoś bardziej męczy ucho. Więc nie polecam. Przed tym zabiegiem, pomimo, że był nieco głośniejszy brzmiał lepiej
~Babio
Hatchback 1.4 i 75KM 55kW
do 110 jest cicho a potem to proporcjonalnie wzrasata głośność silnika,raczej do małych prędkości bo przy ciągłym 140 jest już dosyć głośno ,ale jak się przyciśnie po obrotach pięknie mruczy silnik
~piotrex
Hatchback 1.4 i 75KM 55kW
Tutaj jest kiepsko ,mając to autko lepiej nastawić się że będziemy przestrzegać prędkości 90km wtedy jest fajnie cicho.Są pewne skrzypienia stukania ale co wymagać od autka w takiej cenie .
~AdamolSS
Hatchback 1.4 i 75KM 55kW
Myślę że wiek i przebieg robią swoje. Silnik pracuje głośniej i toporniej. Czasy świetności ma już na pewno autko za sobą. Przy pokonywaniu poprzecznych przeszkód tapicerka skrzypi. Ale i tak nie jest źle.
~Venga Boy
Hatchback 1.4 i 75KM 55kW
Podczas jazdy z włączonym radiem świetnie. Gorzej na nierównościach trochę skrzypi ale samochód swoje lata ma. Silnik cichutki. Dopiero po przekroczeniu 120 km/h zaczyna być głośno.
~Marcin (Klub Cytrynki)
Hatchback 1.4 i 75KM 55kW
1,4 to nie jest duży silnik, więc słychać co nie co, powyżej 3tys obrotów dość znacznie go słyszymy, gdzieś przy 110-120km/h można usłyszeć gwizdanie lusterek :P
~honzikh
Hatchback 1.4 i 75KM 55kW
Jak na wiek i przebieg jest super. Plastiki nie skrzypią, nic się nie tłucze, choć silnik powyżej 3200 obr zaczyna być głośny. No ale żadko przekraczam takie obroty, więc jest ok.
Citroen ZX Hatchback