Lista ocen Dacia Lodgy (31) - Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów

Na liście zabraknie 22 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Łukasz K.
Minivan Facelifting 1.6 SCe LPG 102KM 75kW
Tu jest kosmos. Pierwszy i drugi rząd - tu bez problemu znajdziemy wygodną pozycję. Ale fenomenem jest trzeci rząd. Muszę mieć auto 6 osobowe i dość często używam trzeciego rzędu do wyjazdów wakacyjnych. Bez problemu mogą tam podróżować dorośli ludzie o wzroście 180-185 cm. Nie muszą mieć kolan pod brodą, a dystanse rzędu kilkuset kilometrów nie powodują zgrozy wśród pasażerów. Zresztą to nie tylko moje subiektywne odczucie. Można znaleźć w...
~andrzej_groma
Minivan TCe 115KM 85kW
W pierwszym rzędzie - super, w dwóch wymiarach, w drugim za dwumetrowcami może być mało miejsca (ale to szczegół, który nie wpływa na maksymalna ocenę). Auto jest stosunkowo wąskie, ale to ułatwia parkowanie, wsiadanie i wysiadanie z auta w mieście. W tym miejscu muszę wspomnieć o bagażniku, który powoduje że to auto ma pakę prawie dostawczaka (przewoziłem w nim pralkę na stojąco). Można zapomnieć o problemach z miejscem na bagaż w czasie...
~Mir
Minivan Facelifting 1.6 SCe 102KM 75kW
Mimo niewielkich gabarytów jak na Vana przestrzeni ma nadmiar. Jest dużo przestronniejszy od dużych aut w klasie Kombi. w 2gim rzędzie mamy 3 izofixy i faktycznie mieszczą się 3 pełnowymiarowe foteliki dziecięce(dla mnie był to główny argument co do kupna auta) z kolei w 3cim rzędzie spokojnie jechała osoba mająca 195cm wzrostu i siedziała na tyle komfortowo by trasa 60 km nie była dla niej uciążliwa. Może brakuje trochę schowków ale to z...
~constant
Minivan 1.6 84KM 62kW
Wysokość auta 170cm, więc przestrzeń super. Trzeci rząd lepszy (wygodniejszy) niż w "szaranach" i "esmaksach" (sprawdzałem). Świetnie, że jest składany za drugim rzędem pionowo (a nie w podłodze), bo dzięki temu mam głęboki bagażnik. Można go też zdemontować i wyjąć w 10 sekud i jadę na wakacje z bagażnikiem 830 litrów -szok! Inna opcja: dwa rowery wskakują na stojąco do środka bez demontażu! :)
~Obiektywny
Minivan Facelifting 1.6 SCe LPG 107KM 79kW
Przestrzeni bardzo dużo, wsiadasz bez schylania głowy, przechylasz butelkę i pijesz bez kombinowania bo do sufitu daleko, bagażnik ogromny, wózek dziecięcy z gondolą bez składania na stojąco wkładałem, (uwierzcie mi -każdy robi oczy) po złożeniu siedzeń to już nawet nie mówię co tam można nawrzucać. Auto niesamowicie praktyczne.
~Dariusz
Minivan 1.6 SCe 102KM 75kW
Ilość miejsca jest rewelacyjna. Nawet wysokie osoby mają miejsce na nogi i sporo przestrzeni nad głową. Trzeci rząd siedzeń zapewnia dwa wygodne miejsca nie tylko dla dzieci. Bez problemu zmieszczą się tu dwie wysokie dorosłe osoby. To wręcz niespotykane w siedmioosobowych vanach tego typu.
~Piotr
Minivan 1.6 MPI LPG 82KM 60kW
Mam 186 cm wzrostu i zdecydowaną nadwagę, lecz miejsca dla mnie jest tu pod dostatkiem z przodu, w drugim rzędzie, jak siadam za fotelem ustawionym dla siebie oraz, i to jest największą niespodzianką, w trzecim rzędzie. W każdej z tych pozycji jest jeszcze sporo miejsca nad głową.
~michuhennef
Minivan 1.5 dCi 109KM 80kW
w tej kategorii Dacia nie ma sobie równych w tym segmencie jeździłem już zafira,touran i C4 Grand Picasso w trzecim rzędzie siedzeń i muszę powiedzie ze firmy jak VW powinny sobie brać przykład z takich Aut jak Lodgy.Pozostali pasażerowie będą podróżować bardzo wygodnie
~PAWEL
Minivan 1.5 dCi 109KM 80kW
MIEJSCA JEST MEGA DUZO W WSZSYTKICH RZEDACH. MAM WERSJE 7 OSOBOWA I PRZY WZROPSICE 182 I WADZE 95 KG SPOKOJNIE MOGE WSIASC NA 6 LUB 7 MIEJSCE. SAMO WSIADANIE JEST MOZE LEKKO KLOPOTLIWE ALE JUZ POZNIEJ JEST NAPRAWDE SUPER:)AUTO STWORZONE DLA DUZEJ RODZINY
~Jacek
Minivan Facelifting 1.6 SCe LPG 102KM 75kW
Ogromna przestrzeń. Nad głową w bagażniku na tylnej kanapie 3 rząd wygodnie podróżują osoby mające 175cm wzrostu i mają sporo miejsca na nogi i nad głową. Przestrzeń jest największym atutem Dacia Lodgy.