Lista ocen Dacia Lodgy (53)

~leno
Minivan Facelifting 1.6 SCe 102KM 75kW
Auto przestronne i wygodne .żadnych niepotrzebnych wodotrysków . Posiadam wersje Outdor prawie z pełnym możliwym wyposażeniem (bez koła zapasowego i podgrzewanych foteli) kamera i czujniki w tak długim aucie to extra rzecz, wyjazdy na parkingach i przy drodze to sama przyjemność . Jest jeszcze fajna rzecz o której nie mówią stoją pod wzniesienie puszczając hamulec przy ruszaniu trzyma on jeszcze jakąś krótką chwile więc auto nie toczy się do...
~adam
Minivan 1.6 84KM 62kW
Silnik na pb pracuje bardzo dobrze z lpg są male problemy bo aso nie potrafi ustawić ale powinny minać (Silnik)
~Witold
Minivan Facelifting 1.3 TCe 130KM 96kW
Bardzo dobre auto. Bezawaryjne. Super osiągi, 9.3s do setki.Małe spalanie. Olbrzymi bagażnik w wersji pięcioosobowej.
~teddy
Minivan 1.5 dCi 90KM 66kW
Niezbyt precyzyjna - czasem zgrzytnie jak się śpieszę. (Skrzynia biegów)
~Mariusz
Minivan 1.5 dCi 90KM 66kW
Generalnie bardzo udane auto, świetnie sie prowadzi, duzo miejsca, wysoki, silnik daje rade ale lepiej wybrać. mocniejszy,
~Witold
Minivan Facelifting 1.6 SCe 102KM 75kW
Auto tanie i dość dobrze wykonane. Irytujący system Start-Stop Duży bagażnik oczywiście bez dodatkowych ławek w bagażniku.
~Rafał Jakubanes
Minivan 1.5 dCi 109KM 80kW
Dużo miejsca , cichy silnik i przyzwoity komfort podróżowania . Trochę zaczynają trzeszczeć plastiki gdzieś z tyłu auta .
~wieza1
Minivan 1.5 dCi 109KM 80kW
Witam na odcinku 87,000 km srednie spalanie miasto ,trasa wynosi 6,24l przewaznie obciazenie 3 os. Srednia jest tez wyliczana jak jechalem z dużą przyczepą kempingową, albo przyczepką małą, na autostradach przelotówka to 130-140m/h preferuje jazde bardziej dynamiczna,ze wstawkami eco drivingu. jakna tak spore auto spalanie jest bardzo zadawalajace. zapraszam do raportu calkowitego utrzymania mojego auta login WIEZA1 (Łatwość utrzymania (pod względem kosztów) )
~adam45648
Minivan Facelifting 1.6 SCe 102KM 75kW
Po pierwszym tysiącu kilometrów na razie jestem zadowolony. Za tą cenę auto ma wszystko co potrzebne bez wodotrysków.
3,1
~Karol
Minivan 1.6 84KM 62kW
Nie polecam tego samochodu... Mam go po mojej bylej, ktora wykorzystywala go glownie do odwaznych sesji na instagramie i nagrywania filmow dla doroslych ( co widac na jej koncie na IG: aprobowana). Samochod nie nadaje sie do jazdy codziennej, co chwile cos trzeba robic przy nim, moze to jakas klatwa mojej bylej...