Lista ocen Dacia Lodgy (53)

~leno
Minivan Facelifting 1.6 SCe 102KM 75kW
Auto przestronne i wygodne .żadnych niepotrzebnych wodotrysków . Posiadam wersje Outdor prawie z pełnym możliwym wyposażeniem (bez koła zapasowego i podgrzewanych foteli) kamera i czujniki w tak długim aucie to extra rzecz, wyjazdy na parkingach i przy drodze to sama przyjemność . Jest jeszcze fajna rzecz o której nie mówią stoją pod wzniesienie puszczając hamulec przy ruszaniu trzyma on jeszcze jakąś krótką chwile więc auto nie toczy się do...
~adam
Minivan 1.6 84KM 62kW
Silnik na pb pracuje bardzo dobrze z lpg są male problemy bo aso nie potrafi ustawić ale powinny minać (Silnik)
~Witold
Minivan Facelifting 1.3 TCe 130KM 96kW
Bardzo dobre auto. Bezawaryjne. Super osiągi, 9.3s do setki.Małe spalanie. Olbrzymi bagażnik w wersji pięcioosobowej.
~teddy
Minivan 1.5 dCi 90KM 66kW
Niezbyt precyzyjna - czasem zgrzytnie jak się śpieszę. (Skrzynia biegów)
~Mariusz
Minivan 1.5 dCi 90KM 66kW
Generalnie bardzo udane auto, świetnie sie prowadzi, duzo miejsca, wysoki, silnik daje rade ale lepiej wybrać. mocniejszy,
~Witold
Minivan Facelifting 1.6 SCe 102KM 75kW
Auto tanie i dość dobrze wykonane. Irytujący system Start-Stop Duży bagażnik oczywiście bez dodatkowych ławek w bagażniku.
~Rafał Jakubanes
Minivan 1.5 dCi 109KM 80kW
Dużo miejsca , cichy silnik i przyzwoity komfort podróżowania . Trochę zaczynają trzeszczeć plastiki gdzieś z tyłu auta .
~wieza1
Minivan 1.5 dCi 109KM 80kW
Witam na odcinku 87,000 km srednie spalanie miasto ,trasa wynosi 6,24l przewaznie obciazenie 3 os. Srednia jest tez wyliczana jak jechalem z dużą przyczepą kempingową, albo przyczepką małą, na autostradach przelotówka to 130-140m/h preferuje jazde bardziej dynamiczna,ze wstawkami eco drivingu. jakna tak spore auto spalanie jest bardzo zadawalajace. zapraszam do raportu calkowitego utrzymania mojego auta login WIEZA1 (Łatwość utrzymania (pod względem kosztów) )
~adam45648
Minivan Facelifting 1.6 SCe 102KM 75kW
Po pierwszym tysiącu kilometrów na razie jestem zadowolony. Za tą cenę auto ma wszystko co potrzebne bez wodotrysków.
Dziennik kosztów dla Dacia Lodgy
8,4
10,1
3,1
~Karol
Minivan 1.6 84KM 62kW
Nie polecam tego samochodu... Mam go po mojej bylej, ktora wykorzystywala go glownie do odwaznych sesji na instagramie i nagrywania filmow dla doroslych ( co widac na jej koncie na IG: aprobowana). Samochod nie nadaje sie do jazdy codziennej, co chwile cos trzeba robic przy nim, moze to jakas klatwa mojej bylej...